ENDERMOLOGIA KRAKÓW

Endermologia – komu jest dedykowana i jakich efektów można oczekiwać?

Umów się na usługę endermologii w Krakowie!

Zabieg endermologii wykonywany w naszej Klinice to:
  • skuteczne modelowanie sylwetki
  • bardzo dobry sposób na walkę z cellulitem,
  • poprawia jędrność skóry,
  • pojedynczy zabieg trwa 45 minut, należy je powtarzać,
  • zabieg jest nieinwazyjny, jednak posiada przeciwskazania (wyszczególnione poniżej)
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19

Endermologia to masaż podciśnieniowy, którego celem jest modelowanie sylwetki poprzez rozbijanie lokalnych złogów tkanki tłuszczowej. Przynosi doskonałe efekty w walce z cellulitem.


Zabieg wykonywany z zastosowaniem specjalnej głowicy i indywidualnie dobranych parametrów skutecznie radzi sobie z trudnymi partiami ciała w których ćwiczenia i zbilansowana dieta nie do końca przynoszą pożądane rezultaty. Masaż połączony z podciśnieniem stymuluje tkankę łączną do produkcji włókien elastynowych i kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność naszej skóry. Bodźce dostarczane podczas zabiegu stymulują metabolizm dzięki czemu organizm szybciej wydala toksyny i zalegającą tkankę tłuszczową. Dodatkowo poprawia krążenie i przepływ limfy w organizmie. W efekcie przywraca skórze jędrność i zdrowy koloryt.

Zabieg stymuluje procesy regeneracyjne skóry zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Wygładzona, pobudzona do odnowy skóra zupełnie inaczej odbija światło. Ten drobny szczegół potrafi sprawić, że nasza skóra zachwyci gładkością i kolorytem kiedy nadarzy się okazja by ją odsłonić. Endermologia może być wykorzystywana także w leczeniu bolesnego cellulitu, bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Zabieg zalicza się do przyjemnych. W zależności od indywidualnej wrażliwości, pacjentka może odczuwać lekkie szczypanie lub zasysanie. Sesja zabiegowa sprzyja głębokiej relaksacji, może być odprężeniem po stresującym dniu. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kombinezonie, który ma za zadanie zwiększyć poślizg rolek oraz chronić przed uszkodzeniami naskórka. Terapeuta prowadząc głowice powoduje powstanie fałdy skórnej przy pomocy podciśnienia. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudzane są głębokie warstwy skóry. Skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co usprawnia krążenie i metabolizm oraz pobudza procesy odnowy biologicznej.

Ile trwa sesja zabiegowa i jak często należy powtarzać zabieg?

Pojedyncza sesja trwa 30 minut. Wskazane jest powtarzanie zabiegu dwa razy w tygodniu. Na późniejszych etapach przy znacznej systematyce może to być jeden zabieg tygodniowo. Pierwsze rezultaty widać już po kilku zabiegach zależnie od kondycji skóry w danym obszarze. Aby uzyskać optymalne rezultaty sugeruje się od 12 do 16 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu?

Zabieg pomimo swej nieinwazyjności nie jest dedykowany wszystkim grupom pacjentów. Poniżej lista przeciwwskazań do wykonania zabiegu;

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • skłonność do żylaków i naczyniaków,
  • ostre stany chorobowe, czynne nowotwory,
  • bolesne żylaki, przepuklina brzuszna, naczyniaki lub liczne tłuszczaki

Przykładowe efekty serii 17 zabiegów endermologii:

endermologia1
Imię
Email
Ocena
Tekst oceny

★★★★★
5 5 1
Wykonywałam zabiegi endermologii w tej klinice. Efekt piorunujący 🙂 Brzuch wygląda o wiele lepiej. Serdecznie mogę polecić.

★★★★★
5 5 1
W Leaclinic robiłam endermologię oraz jeszcze inne zabiegi. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona 🙂 Jeśli chodzi o Kraków to dla mnie jest to najlepsza klinika medycyny estetycznej, a już szczególnie jeśli chodzi o usługę jak endermologia 🙂

Kontakt z nami

(12) 222 00 19

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

SOB 10:00-14:00

kontakt@leaclinic.pl

Umów się na endermologię w Krakowie!

Skorzystaj z dobrodziejstw jakie daje zabieg endermologii. Popraw swoją sylwetkę i poczuj się lepiej.