ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY

SPRAWDŹ OFERTĘ LECZENIA ATOPOWEGO ZAPALENIA SKÓRY W NASZEJ KLINICE.

Czym jest i jak przebiega atopowe zapalenie skóry?

O atopowym zapaleniu skóry mówimy wówczas, gdy u osób wrażliwych na skutek kontaktu z uczulającymi alergenami, dochodzi do stanu zapalnego skóry. W wyniku zaburzeń nawodnienia skóry, rozluźniają się połączenia pomiędzy komórkami, przez co skóra nie może pełnić funkcji ochronnej przed alergenami i drobnoustrojami. Alergeny (wziewne lub pokarmowe), rozwijają uczulenie poprzez pobudzenie limfocytów. Kolejny kontakt z tymże alergenem, powoduje zaczerwienie skóry, powstawanie grudek i  małych ranek. Skóra jest sucha, swędzi, chory się drapie, co dodatkowo pogarsza stan. Uważa się, że przyczyny AZS są wrodzone. Choroba ta, dotyka głównie dzieci i pojawia się przed ukończeniem 5 roku życia. Najczęstsze przypadki zachorowań, występują w krajach wysoko rozwiniętych.

 

Objawy które mogą świadczyć o AZS to:

  • pęcherzyki, grudki i niewielkie strupki,
  • sucha skóra z zaznaczonymi naturalnymi bruzdami na nadgarstkach, łokciach, kolanach a także na twarzy, karku, dłoniach i stopach

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Co tu dużo pisać - profesjonaliści w każdym calu. Korzystałam z usług dermatologicznych i zdecydowanie polecam.

Umów się na wizytę!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.