• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

POWIĘKSZANIE UST KRAKÓW

SKORZYSTAJ Z USŁUGI POWIĘKSZANIA UST W KRAKOWIE.

Powiększanie ust Kraków

Celem zabiegu powiększania ust w Krakowie jest nadanie im objętości oraz poprawa proporcji twarzy. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej na świecie. Swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza temu, że jest niemal bezinwazyjny a poprawa widoczna jest natychmiast.

Zabieg pozwala uzyskać wymarzony kontur, wielkość (w zależności od oczekiwań pacjenta zmiana może być delikatna lub znacząca), pokreślić czerwień wargową lub podnieść kąciki ust. W zależności od stanu wyjściowego pacjenta zabieg może również odmłodzić rysy twarzy. Usta wraz z wiekiem tracą swoją naturalną objętość, jędrność i kształt. Zwężają się i stają coraz mniej wyraziste. Zatarciu ulega również granica między czerwienią wargową a skórą, co skutkuje utratą ich konturu. Delikatne modelowanie może wizualnie odmłodzić całą twarz.

 

Czym wypełnia się usta podczas zabiegu powiększania?

W zabiegach wypełniania ust stosuje się preparaty na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego w postaci gęstego żelu. Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w organizmie substancja odpowiedzialna za magazynowanie wody dzięki czemu jednocześnie uzyskujemy efekt głębokiego nawilżenia.

 

Jak wygląda zabieg powiększania ust w naszej placówce w Krakowie?

Procedurę zabiegową poprzedza zastosowanie znieczulenia miejscowego w postaci kremu. Po około 40 minutach niezbędnych do aktywowania się znieczulenia, preparat na bazie kwasu hialuronowego jest podawany w czerwień wargową lub kontur ust za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Sam zabieg wypełniania trwa około 20-30 minut.

 

Jakich efektów można oczekiwać?

Po zabiegu, jak po każdej iniekcji, może się pojawić obrzęk i drobne zasinienia, które ustępują po kilku dniach. Przez około tydzień po zabiegu usta są nieco obrzęknięte i wyglądają na większe niż będą ostatecznie. Końcowy efekt widoczny jest po około dwóch tygodniach. W zależności od zastosowanego preparatu efekt będzie utrzymywał się od 8 do 10 miesięcy. Zabieg może być wielokrotnie powtarzany.

Ostateczny efekt zabiegu to pełniejsze, większe, nawilżone usta. W zależności od ustaleń podczas wstępnej konsultacji, można oczekiwać poprawy symetrii i konturu ust.

 

Czy zabieg powiększania ust jest dla każdego?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, tendencja do bliznowców, aktywne infekcje np. opryszczka, stany zapalne skóry, choroby układu immunologicznego. Należy pamiętać, aby wszelkie wątpliwości skonsultować z lekarzem przed przeprowadzeniem zabiegu.

Sprawdź inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak na przykład laserowe usuwanie zmarszczek, przebarwień, rozstępów, znamion, czy peeling kawitacyjny. Znajdź rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, lekarz medycyny estetycznej Ci w tym pomoże. Zabiegi medycyny estetycznej to nieograniczony wachlarz możliwości dla osób w każdym wieku. Sprawdź ofertę kliniki z wieloletnim doświadczeniem.

Pasujące hasła: zabieg modelowania ust (modelowanie ust), powiększanie ust kwasem hialuronowym, kwas hialuronowy w powiększaniu ust, medycyna estetyczna powiększanie ust, regeneracja skóry twarzy, opadające kąciki ust, opadanie kącików ust, co zrobić w celu powiększenia ust, zmarszczki palacza redukcja, chirurg plastyczny, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, lifting twarzy, nadanie ustom objętości (zmysłowe usta, piękne usta), jak uzyskać naturalnie wyglądające usta i poprawić ich objętość, jak poprawić atrakcyjność twarzy, zbyt małe i wąskie usta, redukcja zmarszczek, zmarszczki wokół ust.

Umów się na zabieg powiększenia ust w Krakowie!

Bardzo popularny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego – powiększanie ust. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz liczyć na uzyskanie wymarzonego konturu oraz wielkości swoich ust.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?