POWIĘKSZANIE UST KRAKÓW

SKORZYSTAJ Z USŁUGI POWIĘKSZANIA UST W KRAKOWIE.

Umów się na zabieg powiększenia ust w Krakowie!

Bardzo popularny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego – powiększanie ust. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz liczyć na uzyskanie wymarzonego konturu oraz wielkości swoich ust.

Celem zabiegu powiększania ust w Krakowie jest nadanie im objętości oraz poprawa proporcji twarzy. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej na świecie. Swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza temu, że jest niemal bezinwazyjny a poprawa widoczna jest natychmiast.

Zabieg pozwala uzyskać wymarzony kontur, wielkość (w zależności od oczekiwań pacjenta zmiana może być delikatna lub znacząca), pokreślić czerwień wargową lub podnieść kąciki ust. W zależności od stanu wyjściowego pacjenta zabieg może również odmłodzić rysy twarzy. Usta wraz z wiekiem tracą swoją naturalną objętość, jędrność i kształt. Zwężają się i stają coraz mniej wyraziste. Zatarciu ulega również granica między czerwienią wargową a skórą, co skutkuje utratą ich konturu. Delikatne modelowanie może wizualnie odmłodzić całą twarz.

 

Czym wypełnia się usta podczas zabiegu powiększania?

W zabiegach wypełniania ust stosuje się preparaty na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego w postaci gęstego żelu. Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w organizmie substancja odpowiedzialna za magazynowanie wody dzięki czemu jednocześnie uzyskujemy efekt głębokiego nawilżenia.

 

Jak wygląda zabieg powiększania ust w naszej klinice w Krakowie?

Procedurę zabiegową poprzedza zastosowanie znieczulenia miejscowego w postaci kremu. Po około 40 minutach niezbędnych do aktywowania się znieczulenia, preparat na bazie kwasu hialuronowego jest podawany w czerwień wargową lub kontur ust za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Sam zabieg wypełniania trwa około 20-30 minut.

 

Jakich efektów można oczekiwać?

Po zabiegu, jak po każdej iniekcji, może się pojawić obrzęk i drobne zasinienia, które ustępują po kilku dniach. Przez około tydzień po zabiegu usta są nieco obrzęknięte i wyglądają na większe niż będą ostatecznie. Końcowy efekt widoczny jest po około dwóch tygodniach. W zależności od zastosowanego preparatu efekt będzie utrzymywał się od 8 do 10 miesięcy. Zabieg może być wielokrotnie powtarzany.

Ostateczny efekt zabiegu to pełniejsze, większe, nawilżone usta. W zależności od ustaleń podczas wstępnej konsultacji, można oczekiwać poprawy symetrii i konturu ust.

 

Czy zabieg powiększania ust jest dla każdego?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, tendencja do bliznowców, aktywne infekcje np. opryszczka.

 

Przykładowy efekt zabiegu powiększania ust:

Powiększanie ust Kraków
zabieg-powiekszania-ust
powiększanie ust - Kraków
zabieg-powiekszajacy-usta
Powiekszanie ust
powiekszanie-ust-krakow
Poprawa ust
powiekszanie-ust-w-krakowie
Usta - powiększanie
powiekszanie-ust

[RICH_REVIEWS_FORM]

[RICH_REVIEWS_SHOW category=”powiekszanie-ust”]

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.

Powiększanie ust w Krakowie

Umów wizytę w naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie i wykonaj zabieg powiększania ust.