LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA KRAKÓW

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LASEROWEGO USUWANIA OWŁOSIENIA.

Laserowe usuwanie owłosienia w naszej klinice to:
  • skuteczny sposób walki z niechcianym owłosieniem,
  • bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu laserem,
  • zabieg warto powtarzać około 4 razy,
  • duże doświadczenie i fachowe podejście do problemu.
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19
721 601 607

Owłosienie, szczególnie w miejscach, w których nie powinno się pojawiać jest bardzo często przyczyną wielu kompleksów, stresu i w efekcie prowadzi do wycofania się z życia towarzyskiego i zamknięcia się w sobie. Obecnie medycyna estetyczna raz na zawsze rozwiązuje ten problem, wykorzystując do tego laser. Laserowe usuwanie owłosienia to nowoczesna technologia, która pozwala skutecznie rozprawić się z problemem i pozbyć się kompleksów. Depilacja laserowa to najnowszy sposób na usunięcie owłosienia w dowolnych partiach ciała. Metoda jest na tyle skuteczna, że po kilku zabiegach możemy cieszyć się idealnym wyglądem skóry.

 

Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia?

Ta nowoczesna metoda jest całkowicie bezbolesna i zapewnia wysoką skuteczność. Na skórę w miejscu, w którym chcemy pozbyć się niechcianych włosków zostaje wysłana skupiona wiązka światła, która zostaje pochłonięta przez melaninę, barwnik znajdujący się w cebulce włosa. Następnie wysłany impuls zostaje zamieniony na ciepło, które trwale uszkadza cebulkę włosa. Uszkodzona macierz włosków nie może się zregenerować, a tym samym nie pojawiają się brzydkie odrosty.

Najczęściej potrzebne jest zastosowanie około czterech zabiegów. Wbrew pozorom dużo łatwiej jest usunąć ciemne włoski, gdyż zawierają one w sobie więcej melaniny, barwnika odpowiedzialnego za wchłanianie wiązek lasera. W przypadku jasnego owłosienia niekiedy konieczne jest zastosowanie większej ilości zabiegów, aby uzyskać trwały efekt.

 

Bezpieczeństwo i komfort zabiegu

Laserowe usuwanie owłosienia Kraków to jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych metod pozbywania się niechcianych włosów. Dodatkowo jest to technologia, która szybko przynosi wymierne korzyści. Laser nie oddziałuje na nasz organizm i działa jedynie miejscowo, tym samym nie ma żadnych skutków ubocznych. Ponadto unikamy powstawania uszkodzeń skóry, blizn, przebarwień oraz innych niepożądanych efektów, które towarzyszą stosowaniu innych metod usuwania owłosienia.

Laserowe usuwanie owłosienia to ratunek dla wszystkich osób, które borykają się z tym wstydliwym kłopotem. Jest to niezwykle skuteczna, a przy tym bardzo bezpieczna metoda, która zapewni komfort oraz powrót do normalnego życia.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Umów się na zabieg laserowego usuwania owłosienia w Krakowie!

Skorzystaj z naszych medycznych usług – umów wizytę w naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie na zabieg laserowego usuwania owłosienia.