• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

O naszej placówce

Poznaj nas bliżej!

O nas

Lea Clinic powstała dzięki naszej wielkiej pasji, zaangażowaniu i determinacji!

Udzielamy świadczeń z zakresu dermatologii, chirurgii, medycynie estetycznej i chirurgii naczyniowej. Oferujemy szereg zabiegów w leczeniu chorób skóry, poprawy jej kondycji i odmładzaniu. Zespół Lea Clinic reprezentują lekarze specjaliści i kosmetolodzy. Ich wiedzę i umiejętności wspiera certyfikowany sprzęt medyczny.

Naszym celem było stworzenie miejsca unikalnego, które sprosta najbardziej wyrafinowanym wymaganiom. Działamy w przekonaniu, że każdy człowiek ma indywidualne potrzeby oraz niepowtarzalny sposób reprezentowania siebie. Pragniemy wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i pomagać w ich urzeczywistnianiu.

Szybkie terminy wizyt

Centrum Krakowa

Elastyczne godziny pracy

Wybrane opinie

Co mówią o nas Klienci?

Leczę się dermatologicznie w tej placówce. Jestem bardzo zadowolona z usług. Skuteczność jest widoczna, terminy zawsze da się ustalić dogodnie. Poza tym zawsze miła atmosfera. Tak powinny odbywać się wszystkie wizyty u lekarzy.

Monika

Wykonywałam depilację laserową w tej krakowskiej placówce. Mogę bardzo pochwalić. Zarówno obsługa (bardzo miła!), jak i sprzęt i oczywiście efekt na znakomitym poziomie. Oby więcej takich miejsc w Krakowie 🙂

Marlena, Kraków

Patient
Rzadko piszę opinie, ale w przypadku Lea Clinic muszę to zrobić 🙂 Jestem zachwycona tym miejscem. Pierwszy raz korzystając z tego typu usług czuję, że warto to robić. Gorące pozdrowienia i na pewno do zobaczenia w niedługim czasie 🙂

Anna

Patient
Jak możemy Ci pomóc?