100%

WIEDZA

100%

DOŚWIADCZENIE

100%

PROFESJONALIZM

100%

ELASTYCZNOŚĆ

DERMATOLOGIA

Kliknij na wybranego lekarza, aby zobaczyć szczegóły:

Lek. med. Karolina Kozicka
Lekarz specjalista dermatologii i wenerologii w SU w Krakowie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach.
Uczestniczyła w kursach doszkalających z medycyny estetycznej i dermatoskopii oraz licznych konferencjach naukowych.

lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie.

dr n med Marta Janowska
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2016 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

Lek. med. Agnieszka Bronikowska
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2007 roku. W roku 2014 uzyskała dyplom specjalisty dermatologa. Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Katedrze i Klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autorka i współautorka publikacji naukowych zamieszczonych w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i zagranicznym, w tym Melanoma Research i Przegląd Dermatologiczny. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Lek. med. Agnieszka Rewera
lea-clinic-zdjęcie-(1)Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2011 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestnik licznych konferencji naukowo-szkoleniowych z dziedziny dermatologii.

CHIRURGIA

Lek. med. Łukasz Bobrzyński
Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej  II stopień , starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej.

CHIRURGIA NACZYNIOWA

Lek. med. Bogumił Koncewicz-Żyłka
Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. W 2007 uzyskał II stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej, a w 2012 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyniowej. W zakresie technik małoinwazyjnych leczenia żylaków odbył szkolenia pod kierunkiem Prof. Z. Rybaka z Wrocławia i Prof. Berhnarda Schieffera z Hannoveru. Odbył także liczne szkolenia w diagnostyce ultrasonograficznej potwierdzone certyfikatami.

dr n. med. Jerzy Krzywoń
Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego- Collegium Medicum. Od 2005 roku jest specjalistą drugiego stopnia z zakresu chirurgii ogólnej a od 2012 roku specjalistą z zakresu chirurgii naczyniowej. Stopień naukowy doktora uzyskał w 2007 roku.  Doświadczenie zdobywał m.in. w: Państwowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, II Katedrze Chirurgii Ogólnej UJ CM w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła, Klinice Chirurgii Serca Naczyń i Transplantologii. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego a także Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

lek. Patrycja Hartwich

lek.med. Łukasz Ordynowski
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2008-2012 pracował w hiszpańskich ośrodkach medycznych. Umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobywał dzięki wielu kursom w zakresie mezoterapii igłowej, podawania wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz iniekcji toksyny botulinowej, lipolizy injekcyjnej.
lek med. Agnieszka Bronikowska

dr n med. Marta Janowska
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie.

KOSMETOLOGIA

mgr Magda Barnaś
Magister kosmetologii, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2017 roku nauczyciel akademicki Krakowskiej Akademii im.
Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Prowadzi szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu technik zabiegowych dla
kosmetologów. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające jej umiejętności w
zakresie laseroterapii, peelingów medycznych oraz pracy na najlepszej klasy sprzęcie
kosmetologicznym. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, depilacji
laserowej oraz mezoterapii igłowej. Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w licznych
kongresach oraz konferencjach naukowych.  Prywatnie osoba pełna energii i sympatyczna. Pasjonatka narciarstwa i
wycieczek rowerowych.

Umów się na wizytę!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.