• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

ZABIEG NA OPADAJĄCE POWIEKI

Skutecznie pozbądź się o opadających powiek w klinice w Krakowie.

Zabieg na opadające powieki

Zjawisko opadających powiek dosięga zazwyczaj osób w wieku dojrzałym. Z wiekiem nasza skóra mocno traci swoją elastyczność co widać szczególnie w okolicach oczu, pod którymi pojawiają się nieestetyczne worki. Osoby cierpiące na opadającą powiekę ciągle wyglądają na zmęczone i dużo starsze niż w rzeczywistości.

Tego schorzenia nie da się naprawić nawet najdroższym kremem lub ukryć makijażem. Mocno obwisła skóra może także powodować dyskomfort przy noszeniu okularów.

Zabieg na opadające powieki w Krakowie

Na ratunek osobom chcącym pozbyć się opadających powiek przychodzi zabieg blepharoplastyki. Jest to jeden z zabiegów medycyny estetycznej polegający na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu z okolic oczu. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub, jeśli takie będzie życzenie klientki, w znieczuleniu ogólnym.

Jak wygląda sam zabieg?

Podczas jego przebiegu wykonywane są nacięcia na górnych lub dolnych powiekach, w taki sposób, aby blizny po nich zostały ukryte w naturalnym załamaniu powieki. Wszelkie korekty są wcześniej konsultowane i wymierzane podczas spotkania z lekarzem specjalistą, aby Klientka mogła dokładnie określić swoje oczekiwania względem efektu końcowego.

Podejmując decyzję o usunięciu opadających powiek niezbędne są konsultacje z naszym chirurgiem plastycznym w Krakowie. Na takim spotkaniu należy poinformować go o wcześniej przebytych chorobach, przyjmowanych lekach, witaminach, nałogach.

Jeśli pacjent jest pod opieką okulisty nasz chirurg może zlecić osobną konsultację, aby wyeliminować ryzyko powikłań po zabiegu. Oprócz wywiadu medycznego podczas konsultacji z naszym chirurgiem wspólnie będziecie mogli określić szczegółowy zakres korekcji powiek. Pomoże on określić, które ich partie wymagają usunięcia lub drobnej poprawy, a także może zaproponować dodatkowe zabiegi jeszcze bardziej polepszające wygląd twarzy.

Pierwszy efekt zabiegu usunięcia opadających powiek zauważalny jest jeszcze tego samego dnia. Twarz wygląda na bardziej jędrną i elastyczną co znacznie odmładza pacjenta. Blizny pozabiegowe mogą być zaróżowione kilka miesięcy, jednak z łatwością można je ukryć delikatnym makijażem. Gdy stają się białe są praktycznie niezauważalne także dla nas. Aby tak się stało nasz lekarz pomaga w dobraniu odpowiednich dla naszej skóry kosmetyków pielęgnacyjnych.

Jakich efektów można się spodziewać?

Efekty tej operacji utrzymują się u większości pacjentów przez kilka lat, dlatego nie ma konieczności częstego ich powtarzania. Nadają naszej twarzy pogodny wygląd, a połączone na przykład z Face Liftingiem mogą wizualnie odjąć jej nawet kilkanaście lat. Operacji mogą śmiało poddać się zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku.

 

Przykładowy wygląd po liftingu powiek:

Lifting powiek Kraków - efekty zabiegu

Zabieg na opadające powieki w Krakowie:

  • każdy zabieg poprzedzany jest konsultacją z lekarzem,
  • efekty zabiegu widoczne są praktycznie od razu i utrzymują się nawet kilka lat,
  • zabieg likwidacji opadających powiek potrafi odmłodzić wygląd o kilka lub nawet kilkanaście lat,
  • zabiegi są bezpieczne, a pozostale blizny niewidoczne.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?