• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

ZABIEG NA OPADAJĄCE POWIEKI

Skutecznie pozbądź się o opadających powiek w placówce w Krakowie.

Zabieg na opadające powieki

Zjawisko opadających powiek dosięga zazwyczaj osób w wieku dojrzałym. Z wiekiem nasza skóra mocno traci swoją elastyczność co widać szczególnie w okolicach oczu, pod którymi pojawiają się nieestetyczne worki. Osoby cierpiące na opadającą powiekę ciągle wyglądają na zmęczone i dużo starsze niż w rzeczywistości.

Tego schorzenia nie da się naprawić nawet najdroższym kremem lub ukryć makijażem. Mocno obwisła skóra może także powodować dyskomfort przy noszeniu okularów.

Opadające powieki – Zabiegi Kraków

Na ratunek osobom chcącym pozbyć się opadających powiek przychodzi zabieg blepharoplastyki. Jest to jeden z zabiegów medycyny estetycznej polegający na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu z okolic oczu. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub, jeśli takie będzie życzenie klientki, w znieczuleniu ogólnym.

Jak wygląda sam zabieg?

Podczas jego przebiegu wykonywane są nacięcia na górnych lub dolnych powiekach, w taki sposób, aby blizny po nich zostały ukryte w naturalnym załamaniu powieki. Wszelkie korekty są wcześniej konsultowane i wymierzane podczas spotkania z lekarzem specjalistą, aby Klientka mogła dokładnie określić swoje oczekiwania względem efektu końcowego.

Podejmując decyzję o usunięciu opadających powiek niezbędne są konsultacje z naszym chirurgiem plastycznym w Krakowie. Na takim spotkaniu należy poinformować go o wcześniej przebytych chorobach, przyjmowanych lekach, witaminach, nałogach.

Jeśli pacjent jest pod opieką okulisty nasz chirurg może zlecić osobną konsultację, aby wyeliminować ryzyko powikłań po zabiegu. Oprócz wywiadu medycznego podczas konsultacji z naszym chirurgiem wspólnie będziecie mogli określić szczegółowy zakres korekcji powiek. Pomoże on określić, które ich partie wymagają usunięcia lub drobnej poprawy, a także może zaproponować dodatkowe zabiegi jeszcze bardziej polepszające wygląd twarzy.

Pierwszy efekt zabiegu usunięcia opadających powiek zauważalny jest jeszcze tego samego dnia. Twarz wygląda na bardziej jędrną i elastyczną co znacznie odmładza pacjenta. Blizny pozabiegowe mogą być zaróżowione kilka miesięcy, jednak z łatwością można je ukryć delikatnym makijażem. Gdy stają się białe są praktycznie niezauważalne także dla nas. Aby tak się stało nasz lekarz pomaga w dobraniu odpowiednich dla naszej skóry kosmetyków pielęgnacyjnych. Sprawdź inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jakich efektów można się spodziewać?

Efekty tej operacji utrzymują się u większości pacjentów przez kilka lat, dlatego nie ma konieczności częstego ich powtarzania. Nadają naszej twarzy pogodny wygląd, a połączone na przykład z Face Liftingiem mogą wizualnie odjąć jej nawet kilkanaście lat. Operacji mogą śmiało poddać się zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku.

Podobne hasła: opadające powieki zabiegi Kraków, plastyka powiek górnych – na czym polega zabieg, plastyka powiek dolnych, zabieg plastyki powiek, gdzie w Krakowie na plastykę powiek, korekcja powiek – wskazania medyczne, nadmiar skóry wokół oczu, nadmiar tkanki tłuszczowej wokół oczu, przepukliny tłuszczowe, kto może się poddać plastyce powiek, asymetria powiek, chirurg plastyczny Kraków, medycyna estetyczna, jak poprawić wygląd okolic oczu, korekta skóry na powiekach.

 

Przykładowy wygląd po liftingu powiek:

Lifting powiek Kraków - efekty zabiegu

Zabieg na opadające powieki w Krakowie:

  • każdy zabieg poprzedzany jest konsultacją z lekarzem,
  • efekty zabiegu widoczne są praktycznie od razu i utrzymują się nawet kilka lat,
  • zabieg likwidacji opadających powiek potrafi odmłodzić wygląd o kilka lub nawet kilkanaście lat,
  • zabiegi są bezpieczne, a pozostale blizny niewidoczne.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?