• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

LASEROWE USUWANIE BLIZN KRAKÓW

Dowiedz się na czym polega usuwanie blizn i umów się na wizytę.

Usuwanie blizn

Usuwanie blizn

Blizny, szczególnie te potrądzikowe mogą szpecić skórę, przez co osoby, które zmagają się z tym problemem, wpadają w kompleksy. Dotyczy to nie tylko nastolatków, ale i osób dorosłych.

Medycyna estetyczna ma jednak rozwiązanie na tego rodzaju problemy, a jest nim laserowe usuwanie blizn. Z jego pomocą można zapomnieć o negatywnym samopoczuciu czy obniżonej samoocenie wywołanej przez nieestetyczne blizny. To rozwiązanie niesie ze sobą wiele zalet, gdyż jest całkowicie bezpieczne i niemal natychmiast możemy powrócić do pełnego funkcjonowania.

Laserowe usuwanie blizn – jak to wygląda?

Specjaliście cały czas pracują nad udoskonaleniem tej techniki, dzięki czemu stale się ona rozwija. Podczas zabiegu stosuje się laser emitujący światło, które głęboko i przede wszystkim bardzo precyzyjnie penetruje komórki tkanki podskórnej, a także skóry właściwej.

Dzięki tak nowoczesnej metodzie możliwe jest również usuwanie blizn pooperacyjnych. Większość urządzeń lasera działa na zasadzie frakcyjnej fototermolizy, co decyduje o wysokim efekcie jego zastosowania.

Rezultaty, których możemy się spodziewać to m.in. wygładzenie skóry, spłycenie blizn głębokich oraz poprawa napięcia i kolorytu skóry. Usunięcie blizn nie jest więc jedynym plusem. Użycie lasera do tego celu stymuluje produkcję nowych włókien elastycznych i kolagenowych, dzięki czemu polepsza się napięcie skóry.

Efekt jest widoczny niemal natychmiast i możemy go dostrzec gołym okiem. Intensywność terapii laserowej jest zależna od zalecenia lekarza. Sposób leczenia musi zostać dokładnie dopasowany do pacjenta, dlatego tak ważna jest wcześniejsza konsultacja.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Zabieg laserowego usuwania blizn jest bezpieczny i skuteczny. Dla komfortu pacjenta, przed wykonaniem zabiegu, można zastosować maść znieczulającą.

Skóra po laserowym zabiegu goi się znacznie szybciej, aniżeli po peelingu czy dermabrazji. Niemniej, tuż po zabiegu pacjent powinien unikać przebywania na słońcu i chronić twarz kremem z wysokim filtrem.

Laserowe usuwanie blizn w Krakowie:

  • w pełni bezpieczna metoda usuwania blizn,
  • przed zabiegiem można zastosować maść znieczulającą,
  • efektem laserowego usuwania blizn jest nie tylko usunięcie znamion, lecz równiez poprawa jakości oraz kolorytu skóry.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?