USUWANIE PRZEBARWIEŃ KRAKÓW

SKORZYSTAJ Z USŁUGI USUWANIA PRZEBARWIEŃ W KRAKOWIE.

Umów się na usługę usuwania przebarwień w Krakowie!

Skuteczne usuwanie przebarwień w Krakowie. Zadzwoń do nas lub napisz, a umówimy się w naszej klinice na dogodny dla Ciebie termin.

Laser Er:Yag to nowoczesna technologia, którą spotyka się obok klasycznych zabiegów w klinikach medycyny estetycznej. Laser ten został stworzony w celu przeprowadzania mało inwazyjnych zabiegów. Laser pracuje w paśmie 2940 nm (bliska podczerwień), wtedy też energia światła zostaje w dużej mierze pochłonięta przez wodę zawartą w organizmie. Światło lasera Er:Yag 2940 tworzy w skórze mikrokolumny co zapoczątkowuje proces ablacji. Jest to kontrolowane uszkadzanie skóry, przy nienaruszaniu tkanek otaczających.

Usuwanie przebarwień laserem Er:Yag?

Upływ lat, geny, częste opalanie – to czynniki, które są najczęstszym powodem powstawania przebarwień na skórze. Przebarwienia możemy ukryć stosując korektor lub podkład, jednak jest to tylko sposób na ich zatuszowanie. W celu całkowitego usunięcia przebarwień warto wybrać się do lekarza medycyny estetycznej, aby skonsultować problem. Specjalista zaproponuje odpowiedni rodzaj zabiegu oraz udzieli niezbędnych informacji dotyczących działania samego lasera.

 

Laser ER:Yag znajduje zastosowanie w:

 • wygładzaniu zmarszczek,
 • fotoodmładzaniu,
 • poprawie owalu twarzy,
 • usuwaniu blizn potrądzikowych,
 • poprawie gęstości i sprężystości skóry – twarz, szyja, dekolt i ręce,
 • zamykaniu rozszerzonych porów
 • usuwaniu rozstępów,
 • modelowaniu zanikowych blizn chirurgicznych, powypadkowych, pooparzeniowych

Jak wygląda zabieg usuwania przebarwień?

Zabieg usuwania przebarwień wykonany w naszej klinice w Krakowie wykonywany jest po wcześniejszej konsultacji, podczas której ustalany jest stan zdrowia pacjenta oraz wyeliminowane zostają wszystkie przeciwwskazania.

W niektórych przypadkach na oczyszczoną skórę nałożony zostaje krem znieczulający, a zabieg rozpoczyna się po upływie ok. 30 minut.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu, skóra jest zaczerwieniona, opuchnięta i towarzyszy jej uczucie pieczenia. Zaczerwienienie może się utrzymywać do 5 dni, jednak jest to szacowany czas i zależy głównie od uwarunkowań samego pacjenta. Sam obrzęk może nasilić się po dwóch dniach, jednak po 3 – 4 powinien również ustąpić. Naturalnym jest również łuszczenie się i brązowienie naskórka, które trwa około tygodnia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania przebarwień?

 • ciąża i karmienie piersią,
 • infekcje skóry w miejscu zabiegu,
 • aktywna opalenizna,
 • łuszczyca, rybia łuska, bielactwo i padaczka,
 • rozrusznik serca,
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!

Umów się na usuwanie przebarwień!

Odweidź naszą klinikę medycyny estetycznej w Krakowie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych lekarzy – wykonaj zabieg usuwania przebarwień.