• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

LASEROWE USUWANIE ROZSTĘPÓW KRAKÓW

SKORZYSTAJ Z USŁUGI USUWANIA ROZSTĘPÓW W KRAKOWIE.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy to jeden z wielu problemów spędzających sen z powiek. Niestety nie mamy pełnej kontroli nad ich pojawieniem się. Główną przyczyną ich pojawienia się blizn i rozstępów jest gwałtowny wzrost wagi lub jej spadek, czynniki genetyczne, ciąża lub zaburzenia hormonalne (np. w okresie dojrzewania).

To wszystko może skutkować powstaniem na skórze ud, pośladków, brzucha i piersi różowych pasm wrzecionowatych, które z czasem ulegają wybieleniu. Uściślając, pasma te to zerwane sieci włókien kolagenowych, w strukturze naszej skóry, które powodują, że skóra staje się wiotka, traci elastyczność i odpowiednią jędrność. Rozstępy mogą skutecznie obniżyć samoocenę, a więc mają bezpośredni wpływ na naszą pewność siebie i samopoczucie. Rozstępy powstają w wielu sytuacjach i dotyczą wielu z nas. Na szczęście możemy skutecznie z nimi walczyć.

 

Jak walczyć z rozstępami?

O ile w początkowym stadium rozwijania się rozstępów są one jeszcze do pokonania i warto rozpocząć walkę. Niestety w późniejszym okresie pozostaje nam ich tuszowanie lub skorzystanie z kliniki medycyny estetycznej. Specjalista na konsultacji wybierze jedną z metod, która pozwoli zredukować ilość rozstępów (pamiętajmy, że w większości przypadków nie uda się usunąć rozstępów w 100%, jednak można zmniejszyć ich widoczność.

Jedną z takich metod na skuteczne usuwanie blizn i rostępów jest zabieg z użyciem lasera CO2.

Laser CO2

Laser frakcyjny CO2 to i zaawansowana technologia, która służy do regeneracji skóry, odmłodzenia, odbudowy kolagenu, likwidacji blizn po trądziku, keloidów, blizn pooparzeniowych i rozstępów. Zabieg polepsza mikrokrążenie i dotlenienie tkanek, prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Zwiększa się napięcie skóry, zmniejsza widoczność blizn i rozstępów.

 

Jak wygląda zabieg z użyciem lasera CO2?

Laser CO2 wytwarza wiązkę o wysokiej energii, która wielokrotnie trafia w skórę tworząc siatkę małych, ale głębokich oparzeń z zachowaniem wysp nieuszkodzonej skóry, dzięki którym proces gojenia jest bardzo szybki.

Na ok. pół godziny przez wykonanym zabiegiem, lekarz aplikuje krem znieczulający, który zwiększa komfort pacjenta i uśmierza ból. Sam zabieg trwa od 15 do 90 minut, w zależności od partii ciała. Aby osiągnąć zadowalający cel niekiedy wystarczy już jeden zabieg.

Laserowe usuwanie rozstępów – jakie są zalecenia po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu w miejscu poddanym działaniu lasera może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie i uczucie pieczenia, dlatego warto unikać mycia skóry ciepłą wodą. Zaleca się używania łagodnego kremu z filtrem SPF 2-3 razy dziennie. Nie zaleca się stosowania mydła, spirytusu, toników i innych preparatów na bazie alkoholu.

Kilka dni po zabiegu laserem CO2 występuje złuszczenie naskórka. Całkowite gojenie to okres od 7 do 10 dni.

 

Jakie są przeciwwskazania?

  • świeża opalenizna,
  • skłonność do keloidów,
  • niektóre leki (np. retinoidy, antybiotyki),
  • ciąża, karmienie piersią
  • choroby nowotworowe,
  • peelingi chemiczne.

Jeśli chcesz umówić się na usuwanie blizn i rozstępów w mieście Kraków to zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką medycyny estetycznej i poznania naszej oferty handlowej. Wykonamy kompleksową konsultację, a następnie serię zabiegów dla Twojej skóry, aby rozstępy czy blizny były mniej widoczne. Zrobimy wszystko, aby efekty zabiegów były zadowalające.

Pasujące hasła: laserowe usuwanie rozstępów Kraków, jak usunąć blizny potrądzikowe, laserowe usuwanie blizn, zabieg laserowy na rozstępy, problem rozstępów – zabiegi laserowe.

Umów się na usługę usuwania rozstępów w Krakowie!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?