LECZENIE ŁUSZCZYCY  W KRAKOWIE

SPRAWDŹ OFERTĘ NA LECZENIE ŁUSZCZYCY W NASZEJ KLINICE.

Leczenie łuszczycy:
Istnieje wiele sposób leczenia łuszczycy. Zapraszamy do naszej kliniki w Krakowie, aby z lekarzem specjalistą ustalić indywidualny tok leczenia.
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19
721 601 607

Czym jest łuszczyca?

Łuszczyca jest to choroba o nie do końca jasnych przyczynach powstania. Teorii na ten temat jest wiele, lecz żadne nie są potwierdzone badaniami naukowymi. Łuszczyca  ujawnia się u osób w wieku 10 – 40 lat a nawet po 70 roku życia. Późna łuszczyca jest prawdopodobnie spowodowana przyjmowaniem niektórych leków (np. beta-blokerów). Pierwszy wysiew, pojawia się często po infekcjach tj. grypa czy angina.

 

Jak wygląda przebieg choroby?

W skórze bez zmian chorobowych, proces przemiany komórek, trwa zwykle 26 – 28 dni.
W przypadku
łuszczycy, proces ten jest skrócony o około 4 dni. Efektem jest powstawanie twardych łusek, gdyż przez skrócony proces przemiany, stare komórki nie nadążają ze złuszczaniem. Zmiany chorobowe (czerwone grudki, pokryte przesuszonymi łuskami), najczęściej występują na łokciach, kolanach i skórze głowy. Po ich zdrapaniu, pojawia się delikatne krwawienie. Łuszczycy towarzyszy stan zapalny skóry

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!
Trądzik towarzyszył mi niestety od okresu dorastania. Dermatolog z tej kliniki rozprawił się z nim całkowicie 🙂 Teraz na ma śladu po trądziku, nie zostały nawet blizny. POLECAM!!!
Co tu dużo pisać - profesjonaliści w każdym calu. Korzystałam z usług dermatologicznych i zdecydowanie polecam.
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.

Umów się na wizytę w Krakowie!

Umów się na konsultację i leczenie łuszczycy w Krakowie. Odwiedź naszą klinikę medycyny estetycznej i pozbądź się problemu.