LECZENIE CELLULITU KRAKÓW

Skutecznie pozbądź się cellulitu w klinice w Krakowie

Jak pomożemy Ci pozbyć się cellulitu?

  • domowe spsooby walki z cellulitem nie dadzą efektów w bardziej zaawansowanych problemach,
  • zabiegi w naszej klinice dobierane są według potrzeb Klienta,
  • często stosuje się kilka metod walki z cellulitem jednocześnie,
  • wykoanne zabiegi potrafią w bardzo widoczny sposób zmniejszyć nieestetyczny wygląd.
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19

Cellulit to w dzisiejszych czasach zmora większości kobiet. Choć teoretycznie istnieje mnóstwo sposobów na pozbycie się cellulitu, w praktyce zadanie to nierzadko okazuje się bardzo trudne. Domowe sposoby radzenia sobie z cellulitem – masowanie skóry, naprzemienne ciepłe i zimne prysznice, stosowanie dostępnych w drogeriach preparatów – zazwyczaj pomaga jedynie w początkowym stadium cellulitu. Jak więc sobie z nim radzić? Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się profesjonalne zabiegi likwidujące cellulit.

Leczenie cellulitu – jak działają metody stosowane w gabinetach?

Metody leczenia cellulitu, jakie wykorzystywane są w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej, są ukierunkowane na bardzo konkretne działania. Rozbijają tkankę tłuszczową, wpływają na zmniejszenie jej obrzęku, a także poprawiają ukrwienie skóry oraz leżących pod nią tkanek. Zabiegi wybierane są na podstawie stopnia zaawansowania cellulitu, a także na podstawie jego rodzaju.

Warto wiedzieć o tym, że im wcześniej rozpoczęte będzie leczenie, tym łatwiej i szybciej będzie można pozbyć się nieestetycznych zmian. Najczęściej stosuje  się nie tylko jedną metodę leczenia cellulitu, lecz odpowiednią ich kombinację – przynosi to znacznie lepsze efekty.

Metody usuwania cellulitu

Metody stosowane przy cellulicie I oraz II stopnia (to cellulit taki, który staje się widoczny po ściśnięciu fałdu skóry) – należą do nich:

  • Terapia ultradźwiękowa – za pomocą fal ultradźwiękowych rozbijane są komórki tłuszczowe. Metoda wykorzystuje zjawisko kawitacji, doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, nie przynosi zaś spektakularnych efektów w przypadku osób bardzo szczupłych.
  • Mezoterapia – polega na podawaniu podskórnie lub do skóry różnych substancji – kofeiny, kwasu hialuronowego, kreatyniny lub też witamin i wyciągów roślinnych.
  • Masaż z podciśnieniem – stymuluje krążenie w skórze. Aby był skuteczny, musi być wykonywany wielokrotnie – stosuje się całe serie zabiegów

 

Zaawansowany cellulit – co można zrobić?

Leczenie cellulitu w zaawansowanym stadium jest możliwe, wymaga jednak znacznie więcej czasu oraz cierpliwości. Poza wymienionymi wcześniej metodami, w takiej sytuacji nierzadko stosuje się również karboksyterapię – polega ona na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla w tkankę podskórną. Poprawia to natlenowanie tkanek, przywraca odpowiedni metabolizm komórkom i oczyszcza skórę i leżące pod nią tkanki z toksyn. Choć zabieg ten nie należy do przyjemnych – podawanie za pomocą iniekcji zimnego dwutlenku węgla powoduje dyskomfort – jego wysoka skuteczność już nie raz została udowodniona.

 

Leczenie cellulitu Kraków to pojęcie szerokie. Należy skonsultować się z osoba przeprowadzającą zabieg, aby dobrać najlepszą metodę leczenia w Twoim przypadku.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19 ul. Św. Tomasza 30 / 3 31-027 Kraków PN-PT 10:00-19:00 SOB 10:00-14:00 kontakt@leaclinic.pl

Kompleksowe leczenie cellulitu w Krakowie!

Sprawdzone sposoby na leczenie cellulitu. Umów się na wizytę w naszej klinice w Krakowie – po konsultacji z lekarzem dobierzemy najlepszą metodę leczenia.