• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

LECZENIE CELLULITU KRAKÓW

Skutecznie pozbądź się cellulitu w placówce w Krakowie

Leczenie cellulitu

Cellulit to w dzisiejszych czasach zmora większości kobiet. Choć teoretycznie istnieje mnóstwo sposobów na pozbycie się cellulitu, w praktyce zadanie to nierzadko okazuje się bardzo trudne.

Domowe sposoby radzenia sobie z cellulitem – masowanie skóry, naprzemienne ciepłe i zimne prysznice, stosowanie dostępnych w drogeriach preparatów – zazwyczaj pomaga jedynie w początkowym stadium cellulitu. Jak więc sobie z nim radzić? Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się profesjonalne zabiegi likwidujące cellulit.

Leczenie cellulitu – jak działają metody stosowane w gabinetach?

Metody leczenia cellulitu, jakie wykorzystywane są w ch gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej, są ukierunkowane na bardzo konkretne działania. Rozbijają tkankę tłuszczową, wpływają na zmniejszenie jej obrzęku, a także poprawiają ukrwienie skóry oraz leżących pod nią tkanek. Zabiegi wybierane są na podstawie stopnia zaawansowania cellulitu, a także na podstawie jego rodzaju.

Warto wiedzieć o tym, że im wcześniej rozpoczęte będzie leczenie, tym łatwiej i szybciej będzie można pozbyć się nieestetycznych zmian. Najczęściej stosuje się nie tylko jedną metodę leczenia cellulitu, lecz odpowiednią ich kombinację – przynosi to znacznie lepsze efekty.

Metody usuwania cellulitu

Metody stosowane przy cellulicie I oraz II stopnia (to cellulit taki, który staje się widoczny po ściśnięciu fałdu skóry) – należą do nich:

  • Terapia ultradźwiękowa – za pomocą fal ultradźwiękowych rozbijane są komórki tłuszczowe. Metoda wykorzystuje zjawisko kawitacji, doskonale sprawdza się w przypadku osób z nadwagą, nie przynosi zaś spektakularnych efektów w przypadku osób bardzo szczupłych.
  • Mezoterapia – polega na podawaniu podskórnie lub do skóry różnych substancji – kofeiny, kwasu hialuronowego, kreatyniny lub też witamin i wyciągów roślinnych.
  • Masaż z podciśnieniem – stymuluje krążenie w skórze. Aby był skuteczny, musi być wykonywany wielokrotnie – stosuje się całe serie zabiegów

 

Zaawansowany cellulit – co można zrobić? Jakie zabiegi można zastosować?

Leczenie cellulitu w zaawansowanym stadium jest możliwe, wymaga jednak znacznie więcej czasu oraz cierpliwości. Poza wymienionymi wcześniej metodami, w takiej sytuacji nierzadko stosuje się również karboksyterapię – polega ona na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla w tkankę podskórną. Poprawia to utlenienie tkanek, przywraca odpowiedni metabolizm komórkom i oczyszcza skórę i leżące pod nią tkanki z toksyn.

Choć zabieg ten nie należy do przyjemnych – podawanie za pomocą iniekcji zimnego dwutlenku węgla powoduje dyskomfort – jego wysoka skuteczność już nie raz została udowodniona.

Leczenie cellulitu Kraków to pojęcie szerokie. Należy skonsultować się z osoba przeprowadzającą zabieg, aby dobrać najlepszą metodę leczenia w Twoim przypadku. Zabiegi na usuwanie cellulitu zabiegi określane są też często ogólnie jako modelowanie sylwetki.

To skuteczne ujędrnianie, które pozwala nadać skórze zdrowszego, ładniejszego wyglądu. W naszym gabinecie stosujemy profesjonalne urządzenia, dzięki czemu cały proces jest szybki i bezpieczny

Jakie jeszcze usługi znajdziesz w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie?

W naszej placówce w centrum Krakowa możesz skorzystać z wielu kompleksowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na Twoje ciało. Medycyna estetyczna w ostatnich latach poszerzyła swoją ofertę.

Są to między innymi usługi dermatologa, likwidacja zmarszczek, ujędrnianie skóry, depilacja laserowa (usuwanie włosów), redukcja komórek tłuszczowych, leczenie trądziku, usuwanie przebarwień, lifting twarzy, powiększanie ust, endermologia, masaż podciśnieniowy, wygładzenie skóry, masaż próżniowy, zabieg endermologii, modelowania sylwetki, fale radiowe, fale akustyczne, endermologia lpg oraz o wiele więcej. Zadzwoń lub napisz e mail, aby umówić wizytę.

Warto również wspomnieć, że na samym początku warto wyeliminować nawyki, jak choćby siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, które sprzyjają powstawaniu cellulitu i tkance tłuszczowej. Może się okazać, że problem cellulitu zniknie lub zmniejszy się w znacznym stopniu. A skuteczną metodą będzie aktywność fizyczna i odpowiednia dieta oraz wzrost szybkości przemiany materii. Przyniosą najlepsze efekty widoczne gołym okiem. Jeśli jednak to nie pomoże z pomocą przyjdzie szereg zabiegów.

Pasujące hasła: usuwanie cellulitu Kraków, redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, zabiegi na cellulit, gdzie w Krakowie wykonać redukcję tkanki tłuszczowej, usuwanie skórki pomarańczowej, poprawa elastyczności skóry, ujędrnienie skóry, zabiegi antycellulitowe, likwidacja pomarańczowej skórki, lipoliza iniekcyjna, jak skutecznie pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, zabieg na cellulit, zabiegi w walce z cellulitem, jak poprawić elastyczność skóry i jędrność skóry, innowacyjne urządzenie na cellulit, sposoby redukcji cellulitu.

Jak pomożemy Ci pozbyć się cellulitu?

  • domowe spsooby walki z cellulitem nie dadzą efektów w bardziej zaawansowanych problemach,
  • zabiegi w naszej placówce dobierane są według potrzeb Klienta,
  • często stosuje się kilka metod walki z cellulitem jednocześnie,
  • wykoanne zabiegi potrafią w bardzo widoczny sposób zmniejszyć nieestetyczny wygląd.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?