• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

MODELOWANIE SYLWETKI KRAKÓW

SKORZYSTAJ Z USŁUGI MODELOWANIA SYLWETKI W KRAKOWIE.

Modelowanie sylwetki

Zgrabna i szczupła sylwetka to marzenie wielu osób, a zwłaszcza płci pięknej. Zdarza się jednak, że mimo stosowania diety i aktywności fizycznej nasza sylwetka nadal nie wygląda zadowalająco. Dotyczy to szczególnie tych partii ciała, które są oporne na wszelkiego rodzaju ćwiczenia i dietę takich jak: brzuch, uda oraz pośladki.

Rozwiązaniem tego problemu mogą okazać się zabiegi modelujące sylwetkę. Ich głównym celem jest zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i pozbycie się niechcianych miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej. To wszystko jest możliwe bez użycia skalpela i długiego okresu rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych. Warunkiem dobrze przeprowadzonego zabiegu modelującego sylwetkę jest wizyta w gabinecie medycyny estetycznej.

 

Na czym polegają zabiegi modelujące ?

Zanim jeszcze zdecydujemy się na taki zabieg, musimy pamiętać, że nie sprawi on cudów. Ważny jest zdrowy rozsądek i realistyczne oczekiwania. Zabieg taki musi bowiem być powiązany z dietą i ćwiczeniami, w innych wypadkach efekty nie będą tak spektakularne.

Zadaniem zabiegów modelujących jest rozbicie tkanki tłuszczowej i przyspieszenie jej metabolizmu w organizmie. Czyni się to za pomocą wstrzykiwania do tkanki tłuszczowej określonych substancji chemicznych o działaniu lipolitycznym bądź zastosowania światła lasera lub fal ultradźwiękowych.

Z niechcianą tkanką tłuszczową możemy walczyć stosując również masaże podciśnieniowe oraz zabieg endermologii. Masaż połączony z podciśnieniem stymuluje metabolizm tkanki tłuszczowej, przyspiesza eliminację toksyn i poprawia elastyczność skóry. Rozwiązań jest więc przynajmniej kilka, niemniej rezultat powinien być taki sam, a więc zniszczenie komórek tłuszczowych i ich wydalenie z organizmu.

 

Rodzaje zabiegów modelujących sylwetkę

Wśród zabiegów modelujących sylwetkę można wymienić chociażby lipolizę iniekcyjną, która przynosi najlepsze efekty w poprawie kształtu twarzy oraz podbródka. Z powodzeniem można stosować ją również do takich partii ciała jak biodra czy uda. Innym zabiegiem jest karboksyterapia, która polega na kontrolowanym podawaniu medycznego dwutlenku węgla w tkankę tłuszczową.

Gaz aplikowany do komórek tłuszczowych uszkadza je, wzmaga drenaż limfatyczny i cyrkulację tlenu w leczonym obszarze ciała. Skóra jest bardziej dotleniona a komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi przez co zwiększone zostają możliwości usunięcia ich z organizmu. Po zabiegu może występować zasinienie określonych partii ciała, które po okresie około 2 tygodni powinno ustąpić.

Do mniej inwazyjnych zabiegów ale dających równie dobre rezultaty zaliczamy endermologię. Podczas zabiegu pacjent zakłada specjalny kombinezon przylegający do ciała. Terapeuta za pomocą głowicy z rolkami masującymi zasysa fałd skórny pomiędzy rolki i wykonuje ruchy głowicą w określonych kierunkach. Intensywność masażu zależy od partii ciała i odczuć pacjenta.

Czas trwania zabiegu wynosi 30 minut. Aby zabieg był skuteczny należy wykonać serię minimum 10 zabiegów z określoną przez terapeutę częstotliwością. Doskonałe rezultaty uzyskuje się łącząc zabiegi lipolizy iniekcyjnej z zabiegami endermologii.

 

Jak przygotować się do zabiegu modelującego ?

Osiągniecie ch wyników zabiegu modelującego sylwetkę jest możliwe przy dużej samodyscyplinie pacjenta. Istotne jest zachowanie aktywnego trybu życia, zbilansowanej diety i odpowiedniej podaży wody. Zaleca się również stosowanie masażu klasycznego bądź drenażu limfatycznego w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i ewentualnego podtrzymania efektów kuracji.

Zanim zdecydujemy się jednak na zabieg potrzebna będzie konsultacja wykwalifikowanego kosmetologa lub lekarza w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu i wyboru najlepszej metody modelowania sylwetki dla danego pacjenta. Należy pamiętać, że każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. To, że dana metoda jest dobra dla jednego pacjenta nie oznacza, że będzie odpowiednia dla drugiego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki? Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, z których warto skorzystać i które są w stanie pomóc. Poddaj się zabiegom modelowania sylwetki. Zadbaj o własne zdrowie i dobre samopoczucie. Medycyna estetyczna daje wiele możliwości, szeroki wachlarz zabiegów na wszystkie partie ciała. To doskonały sposób, w pełni bezpieczny, na piękny i zdrowy wygląd.

Pasujące hasła: modelowanie sylwetki Kraków, usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, jak usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności ciała, redukcja cellulitu (usuwanie cellulitu), ujędrnianie skóry, jak walczyć brakiem jędrności skóry, jak poprawić jędrność skóry, napięcie skóry, wiotkość skóry, wygładzenie skóry, efekty masażu podciśnieniowego, zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych, fale radiowe, icoone laser, jak wygładzić skórę.

Skorzystaj z modelowania sylwetki w Krakowie!

Skontaktuj się z nami, a kompleksowo doradzimy Ci w kwestii modelowania sylwetki. Zapewniamy profesjonalizm i duże doświadczenie.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?