• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

WAMPIRZY LIFTING KRAKÓW

Przeczytaj na czym polega wampirzy lifting i umów się na wizytę.

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to zabieg polegający na biostymulacji, który wykorzystuje działanie osocza bogatopłytkowego. W trakcie jego trwania w skórę twarzy wstrzykiwany jest preparat stworzony na bazie krwi pacjenta, a ściślej mówiąc osocza. Uznaje się, że jest to innowacyjny i niezwykle skuteczny sposób na niwelowanie oznak starzenia się skóry. Jakie jeszcze efekty pozwala uzyskać terapia osoczem bogatopłytkowym?

Wampirzy lifting – działanie

Ten zabieg zaliczany jest do terapii odmładzającej, jego głównym celem jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa elastyczności i napięcia skóry, a także jej ukrwienia. Widocznym i pożądanym rezultatem będzie również ujednolicenie kolorytu skóry. Wszystko to jest możliwe dzięki unikalnym właściwościom leczniczym ludzkiej krwi.

Czynniki wzrostu (peptydy zbudowane z aminokwasów), które są obecne w krwi pobudzają fibroplasty (najważniejsze komórki w skórze) do produkcji włókien kolagenowych. Właściwości, o których mowa wykorzystywane są w wielu dziedzinach medycyny, w tym m. in.: ortopedii, chirurgii naczyniowej, a nawet stomatologii. Osocze bogatopłytkowe zostaje podane w miejsce, które wymaga korekty i działa przez mechanizm chemotaksji, powodując intensywną odbudowę tkanek, tym samym redukując zmarszczki.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Terapia osoczem bogatopłytkowym polecany jest w przypadku zwiotczenia skóry, przy występowaniu blizn potrądzikowych i rozstępów, drobnych zmarszczek, a także przy siatce zmarszczek, zwłaszcza tych w okolicy ust i wokół oczu.

Cały zabieg trwa od 20 do 60 minut i rozpoczyna się od pobrania 10 ml krwi od pacjenta, która następnie zostaje zmieszana ze środkiem przeciwzakrzepowym i umieszczona w specjalnej wirówce po to, aby oddzielić krwinki czerwone od osocza ubogopłytkowego, a bogatopłytkowego. Powstały preparat z własnej krwi wprowadza się do skóry techniką mezoterapii, a więc przez nakłuwanie skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ osocze wstrzykuje się do warstw skóry, które nie są unerwione.

Zabieg należy powtarzać, zaleca się wykonać od 3 do 5-ciu zabiegów w odstępie miesiąca. Osocze bogatopłytkowe zabieg koniecznie musi zostać przeprowadzony w ch warunkach, tj. w gabinecie medycyny estetycznej. Nie powinna pojawić się po nim opuchlizna.

Jakie są przeciwwskazania wykonania zabiegu

Przeciwwskazaniem do zabiegu są: choroby krwi, zmiany ropne skóry, opryszczka, infekcja ogólnoustrojowa, choroby nowotworowe, ciąża, karmienie piersią.

Poznaliśmy zalety, efekty i działanie osocza bogatopłytkowego i bez wątpienia warto skorzystać z tego typu leczenia. Dlaczego warto wykonywać inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Powodów jest bardzo dużo, podobnie jak zabiegów. W tym momencie bierzemy pod uwagę nie tylko zabieg mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Również inne odpowiednio dobrane i wykonane w sposób mogą przynieść wiele korzyści dla zdrowia, wyglądu i samopoczucia. Poznaj szczegóły naszej oferty i znajdź rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Zyskaj wspaniałe efekty dzięki medycynie estetycznej. Poczuj się pewna siebie. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły oferty dotyczącej zabiegów medycyny estetycznej.

Podobne hasła: wampirzy lifting Kraków – na czym polega zabieg, terapia preparatem z własnej krwi pacjenta, płytki krwi w zabiegach medycyny estetycznej, nadmierne wypadanie włosów, osocze bogatopłytkowe Kraków (komórki macierzyste, wampirzy lifting), przebarwienia skóry, spłycenie zmarszczek, redukcja zmarszczek, blizny potrądzikowe, zabiegi z wykorzystaniem osocza, zabiegi medycyny estetycznej, wykorzystanie płytek krwi, na czym polega zabieg wampirzego lifting.

Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?