WAMPIRZY LIFTING KRAKÓW

Przeczytaj na czym polega wampirzy lifting i umów się na wizytę.

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to zabieg polegający na biostymulacji, który wykorzystuje działanie osocza bogatopłytkowego. W trakcie jego trwania w skórę twarzy wstrzykiwany jest preparat stworzony na bazie krwi pacjenta, a ściślej mówiąc osocza. Uznaje się, że jest to innowacyjny i niezwykle skuteczny sposób na niwelowanie oznak starzenia się skóry. Jakie jeszcze efekty pozwala uzyskać wampirzy lifting?

 

Wampirzy lifting- działanie
Ten zabieg zaliczany jest do terapii odmładzającej, jego głównym celem jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa elastyczności i napięcia skóry, a także jej ukrwienia. Widocznym i pożądanym rezultatem będzie również ujednolicenie kolorytu skóry. Wszystko to jest możliwe dzięki unikalnym właściwościom leczniczym ludzkiej krwi. Czynniki wzrostu (peptydy zbudowane z aminokwasów), które są obecne w krwi pobudzają fibroplasty (najważniejsze komórki w skórze) do produkcji włókien kolagenowych. Właściwości, o których mowa wykorzystywane są w wielu dziedzinach medycyny, w tym m. in.: ortopedii, chirurgii naczyniowej, a nawet stomatologii. Osocze bogatopłytkowe zostaje podane w miejsce, które wymaga korekty i działa przez mechanizm chemotaksji, powodując intensywną odbudowę tkanek, tym samym redukując zmarszczki.

 

Dla kogo przeznaczony  jest zabieg?
Wampirzy lifting polecany jest w przypadku zwiotczenia skóry, przy występowaniu blizn potrądzikowych i rozstępów, a także przy siatce zmarszczek, zwłaszcza tych w okolicy ust i wokół oczu. Cały zabieg trwa od 20 do 60 minut i rozpoczyna się od pobrania 10 ml krwi od pacjenta, która następnie zostaje zmieszana ze środkiem przeciwzakrzepowym i umieszczona w specjalnej wirówce po to, aby oddzielić krwinki czerwone od osocza ubogopłytkowego, a bogatopłytkowego. Powstały preparat wprowadza się do skóry techniką mezoterapii, a więc przez nakłuwanie skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ osocze wstrzykuje się do warstw skóry, które nie są unerwione. Zabieg należy powtarzać, zaleca się wykonać od 3 do 5-ciu zabiegów w odstępie miesiąca. Wampirzy lifting koniecznie musi zostać przeprowadzony w profesjonalnych warunkach, tj. w gabinecie medycyny estetycznej. Nie powinna pojawić się po nim opuchlizna.

 

Przeciwwskazania
Przeciwwskazaniem do zabiegu są: choroby krwi, zmiany ropne skóry, opryszczka, infekcja ogólnoustrojowa, choroby nowotworowe, ciąża, karmienie piersią.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.

Umów się na wampirzy lifting w Krakowie!

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w klinice medycyny estetycznej w Krakowie. Wykonaj wampirzy lifting poprawiając swoją urodę.