• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

Opis usług medycyny estetycznej

Szerszy opis niektórych usług, zabiegów wykonywanych przez naszą placówkę z Krakowa.

Opis usług

Zapoznaj się z opisami niektórych usług oferowanych przez naszą placówkę medycyny estetycznej w Krakowie. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji! Proszę również pamiętać, że każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Zapraszamy do naszej kliniki w Centrum Krakowa, aby wykonać szczegółową konsultację lekarską.

Medycyna estetyczna zabiegi, które wykonasz w Lea Clinic

Lea Clinic jest kliniką z Krakowa, która specjalizuje się w medycynie estetycznej, dermatologii jak również chirurgii ogólnej i naczyniowej. Spośród każdej z tych kategorii, doświadczeni specjaliści wykonują różnorodne zabiegi mające na celu przede wszystkim wyleczenie z danej choroby, poprawę kondycji skóry oraz jej odmłodzenie. Lekarze to wysoko personel medyczny posiadający odpowiednią wiedzę. Pracownicy w swojej pracy korzystają z profesjonalnego sprzętu medycznego, który jest zgodny z normami, a co najważniejsze – jest jak również sprawdzony.

Każda choroba jest inna i każdy ma swoje potrzeby względem zdrowia skóry. W związku z tym, specjaliści do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie gwarantując rzetelność świadczonych usług. Z Lea Clinic każdy wyjdzie zadowolony i poczuje się znacznie młodziej i lepiej. Cena wykonywanych zabiegów jest adekwatna do ich jakości oraz satysfakcji klienta.

Warto zapoznać się ze szczegółami oferty. Lea Clinic oferuje wykonanie ponad 60 różnorodnych zabiegów! W placówce medycyny estetycznej z Krakowa, lekarze na początku przeprowadzają z danym pacjentem wizytę kontrolną. Podczas wywiadu zostają omówione wszelkie szczegóły łącznie z charakterystyką wskazanego problemu. Po przeprowadzonej analizie, lekarz wstępnie stwierdza diagnozę, a następnie zleca wykonanie szczegółowych badań mających na celu potwierdzenie jego przypuszczeń. Na podstawie uzyskanych wyników, specjalista wdraża odpowiedni sposób leczenia. Personel medyczny postara się pomóc każdemu.

Korzyści dla pacjenta w placówce medycyny estetycznej

Jedną z najważniejszych korzyści po wykonaniu danego zabiegu skórnego w Lea Clinic jest przede wszystkim naprawa bądź zniwelowanie danego, występującego jak dotąd problemu skórnego. Przeprowadzane zabiegi są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a co ważne – nie pozostawiają na skórze widocznych blizn. Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest mniejsze w porównaniu np. do wykonania operacji plastycznej.

placówka medyczna Lea Clinic to miejsce, w którym można dopasować do wrażliwej skóry albo skłonnej do cellulitu dany zabieg, aby osiągnąć zamierzony cel pacjenta jak również lekarza, którego zadaniem jest pomóc. Wykonywane zabiegi na ciało i skórę takie jak np. usuwanie blizn, usuwanie cellulitu, wypełnienie zmarszczek itd. sprawiają, iż skóra będzie świeższa, bardziej jędrna, a także młodsza. Poprawa wyglądu skóry i automatycznie lepsze samopoczucie to krok w stronę wyższej samoakceptacji.

Dlaczego warto zdecydować się na przeprowadzenie zabiegu w Lea Clinic?

placówka medycyny estetycznej w Krakowie wykonuje zabiegi, które są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Są one przeprowadzane po szczegółowej konsultacji z doświadczonym lekarzem. Przed wykonaniem zabiegów, jeśli to możliwe, specjalista stosuje początkowo maść znieczulającą. W niektórych przypadkach trzeba mieć na uwadze, iż zabiegi wymagają powtórzenia, bądź wykonania całej serii. Wszystko zależy od rodzaju problemu skórnego.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów

Niestety, ale nie wszystkie zabiegi są przeznaczone dla każdego pacjenta. Należy restrykcyjnie stosować się do pewnych przeciwwskazań. Najczęstszymi są ciąża i karmienie piersią. Ponadto, osoby zmagające się z cukrzycą czy chorobami nowotworowymi nie mogą skorzystać z niektórych usług. Zażywanie niektórych leków albo alergia na dany składnik działa także eliminacyjnie. Aktywne stany zapalne skóry lub aktywna opalenizna czy nawet posiadanie rozrusznika to kolejne najpopularniejsze przeciwwskazania. Nie chodzi o to, aby ograniczyć ilość pacjentów, ale o to, iż zdrowie jest najważniejsze, a nieprzestrzeganie tych przeciwwskazań może wywołać poważniejsze problemy zdrowotne. Jeśli nie ma jakichkolwiek ograniczeń to bez problemu zabieg zostanie wykonany pod okiem medycznego personelu, aby pozbyć się nieestetycznych problemów skórnych i poprawić, a także odświeżyć swoje ciało.

Efekty wykonanego zabiegu

Efekt wykonanego zabiegu w Lea Clinic charakteryzuje się przede wszystkim eliminacją wskazanego problemu przez pacjenta. Dzięki skorzystaniu z oferowanych usług, można poczuć się lepiej i młodziej. Warto odwiedzić naszą placówkę, aby polepszyć swój komfort psychiczny i raz na zawsze pozbyć się towarzyszącego problemu.

Oferowane zabiegi w Lea Clinic

Jednym z oferowanych zabiegów jest m.in. usuwanie rozstępów, znamion, blizn, przebarwień i pajączków. Te zmiany skórne mogą powodować niezadowolenie ze swojego wyglądu. Ponadto w naszej placówce medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi mezoterapii, tj: igłowa, mikroigłowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego tj: powiększanie ust, wypełnienie zmarszczek, poprawę owalu twarzy, likwidacja cieni pod oczami itp. oraz toksyny botulinowej: usuwanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości itp.

Kwas hialuronowy jest uwielbiany zwłaszcza przez kobiety! W Lea Clinic można korzystać z jego cennych właściwości modelując owal twarzy, korygując blizny potrądzikowe albo powiększając np. kształt policzków czy też ust.

Chcąc zredukować tkankę tłuszczową, blizny czy rozstępy albo poprawić elastyczność i napięcie jak również kondycję skóry zaleca się pacjentowi wykonanie karboksyterapii. To idealne rozwiązanie także w walce z wypadaniem włosów. Jest ona bezpieczna, ponieważ można ją dodatkowo łączyć z innymi, wybranymi zabiegami. Karboksyterapia polega na precyzyjnym podaniu depozytu dwutlenku węgla we wskazane miejsce na skórze.

Obecnie coraz więcej ludzi niezależnie od wieku ma problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Specjaliście w Lea Clinic stosują bardzo skuteczną skojarzoną terapię. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry głowy za pomocą cieniutkiej igły, aby wprowadzić aktywne substancje w dany obszar. Skutkiem jest intensywne pobudzenie komórek skóry do odnowy wszelkich procesów i stymulacja włosowych mieszków do rozpoczęcia aktywnego działania. W tym przypadku zabiegi przeprowadza się w odstępie około 2 tygodni.

Następnym przeprowadzanym w Lea Clinic zabiegiem jest fotoodmładzanie, którego celem jest usunięcie w skuteczny sposób przebarwień, rumieni czy naczyniowych zmian albo pomoc w różowatym trądziku. Dzięki tej usłudze, skóra będzie nie tylko elastyczna i jędrniejsza, ale również zostanie wyrównany jej koloryt.

Wielu pacjentów skarży się na tłustą czy trądzikową skórę albo skłonną do przebarwień. Innymi ich podobnymi problemami są występujące pigmentacyjne plamy. Jednym z rozwiązań jest wykonanie peelingu. Oferujemy jego różne rodzaje jak np. peeling azelainowy albo kawitacyjny. Po ich wykonaniu skóra będzie nie tylko wyglądać świeżo, ale także promiennie. Niektóre zabiegi trzeba będzie powtarzać w odstępie czasowym średnio co 4 do 6 tygodni.

Łuszczyca może pojawić się niezależnie od wieku. Z tym poważnym problemem także można zgłosić się do sprawdzonej kliniki z Krakowa. Te zmiany skórne charakteryzują się powstaniem twardych łusek, bowiem stare komórki nie nadążają już ze złuszczaniem. Najczęściej występują one na kolanach albo łokciach. Na skutek ich zadrapania wystąpi lekkie zakrwawienie. Trzeba pamiętać, że łuszczycy zawsze towarzyszy stan zapalny.

Medycyna estetyczna zabiegi odpowiednie dla nas

To tylko niektóre z licznych oferowanych zabiegów w Leaclinic. Jak widać, oferta jest szeroka. W celu zapoznania się ze szczegółami można dokładniej przeczytać wybierając daną usługę spośród listy dostępnej na stronie bądź kontaktując się bezpośrednio z placówką. Problemy skórne powodują gorsze samopoczucie, odbijają się nie tylko na psychice, ale również na wyglądzie.

Niczego nie należy lekceważyć. Warto skontaktować się z kliniką medycyny estetycznej w Krakowie, ale umówić się na wizytę ze specjalistą, który pomoże w każdej oferowanej dziedzinie. Dzięki temu będzie można wyglądać i czuć się znacznie lepiej we własnej skórze.

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto zrobić coś dla siebie. Jakie są najbardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej? Mogą to być na przykład: zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, np. powiększanie ust kwasem hialuronowym, botoks (toksyna botulinowa), mezoterapia igłowa, nici liftingujące, różnego rodzaju zabiegi ograniczające proces starzenia się skóry, usuwanie blizn potrądzikowych, czy osocze bogatopłytkowe.

Poznaj więcej wykonywanych w naszej placówce zabiegów medycyny estetycznej i wybierz rozwiązania idealne dla siebie.

Jak możemy Ci pomóc?