• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
 • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

INFUZJA TLENOWA KRAKÓW

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEJ KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ Z KRAKOWA.

Infuzja tlenowa

Czym jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa jest zabiegiem wykorzystującym tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania substancji aktywnej (wiele skoncentrowanych składników aktywnych) obecnej w specjalnym serum w skórę dla uzyskania określonych efektów. Za pomocą tlenu skóra jest odżywiana i regenerowana. To skuteczna metoda odmładzania skóry.

Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z Pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Szeroka gama substancji aktywnych ukierunkowanych na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.


Do zabiegu infuzji tlenowej, można wykorzystać produkty, w skład których wchodzi np. kwas hialuronowy, który może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wspomaga procesy regeneracji.

Z kolei witamina C wykazuje działanie m.in. antyoksydacyjne, rozjaśniające przebarwienia, wygładzające skórę i uszczelniające naczynia krwionośne.

Zabieg infuzji tlenowej ze względu na swoje natychmiastowe działanie stał się bardzo popularnym wśród gwiazd światowego formatu. Jest całkowicie bezpieczny i ze względu na wykonywanie metodą bezdotykową pozwala zachować wysoką higienę.

Infuzja tlenowa to zabieg, dający natychmiastowy efekt wygładzenia i odświeżenia skóry.

Należy on do bezinwazyjnych metod odmładzania. Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego urządzenia, które ma na celu wprowadzenie w skórę składników aktywnych na poziomie komórkowym, przy użyciu hiperbarycznego tlenu, czyli tlenu podawanego pod zwiększonym ciśnieniem.

Podczas tej metody za pomocą cząsteczek czystego tlenu dochodzi do wtłoczenia dobroczynnych składników aktywnych w głąb skóry. Dzięki skoncentrowanej dawce i wysokiemu ciśnieniu tlenu substancje czynne zawarte w kosmetykach docierają głębiej, niż w przypadku innych zabiegów. Ponadto sam tlen ma działanie przeciwzapalne jak i antybakteryjne, a także oczyszcza pory skóry.

Pojedynczy zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut. By zapewnić skuteczne działanie, urządzenie posiada specjalny aplikator, który działa na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem. Na ten zabieg najczęściej decydują się osoby mające do czynienia z niedotlenieniem, powodującym, iż ich skóra staje się wiotka i nadaje twarzy zmęczony wygląd.

Korzyści, jakie może zagwarantować nam infuzja tlenowa to:

 • wygładzenie okolic ust i oczu, poprawienie konturu twarzy,
 • wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcja cienkich linii,
 • natychmiastowe wygładzenie i odświeżenie, sprawiające, że skóra wygląda młodziej i zdrowiej,
 • pozostawienie efektu liftingu, świeżości i promienności,
 • dodatkowo ta metoda zwalcza bakterie, które wywołują trądzik.

Infuzja tlenowa jest dla pacjentów bezbolesna, a efekty można zobaczyć już po pierwszym zabiegu. Zaraz po nim skóra jest miękka oraz nawilżona. Taki stan utrzymuje się minimum 1.5 tygodnia. Oprócz tego jego efekty to również: podniesienie kształtu twarzy, poprawa konturów twarzy, poprawienie wyglądu ust, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry, wygładzenie skóry, dotlenia skórę, zmniejszenie cieni pod oczami, spłycenie zmarszczek jak i wiele, wiele innych. Metoda rozjaśnia przebarwienia (rozjaśnienie skóry), przynosi widoczną poprawę kolorytu, zapewnia skórze młody wygląd.

Jednak dla osób, które chcą uzyskać trwały efekt tego zabiegu, konieczne jest wykonanie kilku takich sesji.

Oprócz tego, z zabiegiem infuzji tlenowej wiążą się także inne korzyści, takie jak:

 • pobudzanie metabolizmu skóry,
 • umożliwianie dotlenienia komórek skóry,
 • złagodzenie objawów łuszczycy i egzemy,
 • rewitalizacja skóry
 • możliwość stosowania zarówno na skórę twarzy, jak i szyi i dekoltu.

Jak przebiega zabieg?

W zasadzie składa się z czterech kroków. Pierwszym z nich jest demakijaż twarzy. Należy oczyścić skórę z wszelkich warstw kosmetyków i pozostawić ją naturalną. Następnie wykonywany jest peeling enzymatyczny. Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniej ampułki, dostosowanej indywidualnie do potrzeb skóry klientki. Po przeprowadzeniu powyższych kroków następuje przejście do zabiegu infuzji tlenowej.

Najbardziej skutecznie metoda ta działa w przypadku skóry wrażliwej, delikatnej i odwodnionej, zmarszczek, trądziku i bruzd.

Zabieg sam w sobie jest bezpieczny i nie ma konkretnych przeciwwskazań, które mogły by prowadzić do jakichkolwiek powikłań. Jedyną rzeczą, przez którą należało by zrezygnować z infuzji tlenowej jest alergia na jakikolwiek składnik wprowadzonego serum lub ampułki, a także stany zapalne skóry i alergie skórne.

Pasujące hasła: infuzja tlenowa Kraków, zabieg z wykorzystaniem technologii hiperbarycznego tlenu, wprowadzanie pod skórę skoncentrowanych składników aktywnych (do głębszych warstw skóry), zabiegi infuzji tlenowej, gdzie w Krakowie wykonać infuzję tlenową.

Zapraszamy do naszej kliniki w Krakowie! Znajdź zabiegi idealne dla Twojego ciała.

Infuzja tlenowa w dużym skrócie:

 • zbieg rozpoczyna się od wywiadu z Pacjentem i określeniu potrzeb jego skóry,
 • szerokie spektrum oddziaływania zabiegu,
 • widoczna i natychmiastowa poprawa jakości skóry,
 • usługa dzięki swojemu szybkiemu i skutecznemu działaniu stała się jedną z ulubionych wśród gwiazd i celebrytów.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?