• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

INFUZJA TLENOWA KRAKÓW

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEJ KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ Z KRAKOWA.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa jest zabiegiem wykorzystującym tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania substancji aktywnej (wiele skoncentrowanych składników aktywnych) obecnej w specjalnym serum w skórę dla uzyskania określonych efektów. Za pomocą tlenu skóra jest odżywiana i regenerowana. To skuteczna metoda odmładzania skóry.

Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z Pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Szeroka gama substancji aktywnych ukierunkowanych na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.


Do zabiegu infuzji tlenowej, można wykorzystać produkty, w skład których wchodzi np. kwas hialuronowy, który może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wspomaga procesy regeneracji.

Z kolei witamina C wykazuje działanie m.in. antyoksydacyjne, rozjaśniające przebarwienia, wygładzające skórę i uszczelniające naczynia krwionośne.

Zabieg infuzji tlenowej ze względu na swoje natychmiastowe działanie stał się bardzo popularnym wśród gwiazd światowego formatu. Jest całkowicie bezpieczny i ze względu na wykonywanie metodą bezdotykową pozwala zachować wysoką higienę.

Zapraszamy do naszej kliniki w Krakowie!

Infuzja tlenowa w dużym skrócie:

  • zbieg rozpoczyna się od wywiadu z Pacjentem i określeniu potrzeb jego skóry,
  • szerokie spektrum oddziaływania zabiegu,
  • widoczna i natychmiastowa poprawa jakości skóry,
  • usługa dzięki swojemu szybkiemu i skutecznemu działaniu stała się jedną z ulubionych wśród gwiazd i celebrytów.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?