• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

OXYBRAZJA KRAKÓW

SPRAWDŹ OFERTĘ OKSYBRAZJI W NASZEJ KLINICE W KRAKOWIE.

Oxybrazja Kraków

Oxybrazja – czym jest i czy warto ją wykonać?

Oxybrazja jest innowacyjnym zabiegiem złuszczającym martwe komórki naskórka. To rodzaj peelingu mechanicznego. Wykorzystuje czysty tlen pod zwiększonym ciśnieniem oraz silny strumień roztworu soli fizjologicznej.

Brak substancji chemicznych używanych do zabiegu świadczy o jego bezpieczeństwie co sprawia, że może być wykonywana nawet u osób ze skórą wrażliwą, delikatną, skłonną do zaczerwienień i naczynkową. Dodatkowo, zabieg ten wykonywany jest metodą bezdotykową, co pozwala zachować higienę na wysokim poziomie.


Ze względu na jednoczesne działanie tlenu i soli fizjologicznej, wykazuje szereg pożądanych efektów. Tlen pozytywnie wpływa na regenerację komórek skóry oraz stymuluje włókna kolagenowe i naczynia włosowate do odbudowy. Sól fizjologiczna wykazuje z kolei działanie łagodzące dla skóry z obecnym stanem zapalnym, nawilżające i zmiękczające skórę.

Oxybrazja zalecana jest jako tzw. zabieg bankietowy, który gwarantuje natychmiastowe wygładzenie, nawilżenie, rozjaśnienie, odświeżenie i oczyszczenie skóry.

Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując serię zabiegów (min. 3) w odstępach ok. 1 tygodnia

Zabiegiem, który polecamy jest również infuzja tlenowa. Oxybrazja w połączeniu z infuzją tlenową daje znakomite efekty i rezultaty. Pobudzają syntezę włókien kolagenowych, sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, redukują drobne zmarszczki, powodują oczyszczanie skóry z martwego naskórka, zmniejszają łojotok.

Jakie są przeciwwskazania?

Zabieg ten nie jest odpowiedni między innymi dla osób mających ropne stany zapalne skóry, cierpiących na opryszczkę i choroby zakaźne skóry, łuszczyca, osoby przeziębione z podwyższoną temperaturą ciała, z zapaleniem zatok, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią, choroby nowotworowe oraz inne schorzenia. Przed zabiegiem należy się skonsultować ze specjalistą, który oceni, czy może go wykonać, czy też nie.

Oxybrazja w naszej klinice:

  • nowoczesny zabieg złuszczający martwe komórki naskórka,
  • w pełni bezpieczny – może być stosowany u osób ze skórą wrażliwą,
  • gwarantuje natychmiastowe efekty – rozjaśnienie, odżywienie, poprawę jakości skóry,
  • oxybrazję najlepiej wykonać w serii 3 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?