• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

Mapa strony

Mapa strony

Jeżeli zmagasz się z kompleksami, problemami natury estetycznej skorzystaj z naszych usług – z naszą pomocą Twoje marzenia o pięknym wyglądzie staną się rzeczywistością. Nasz zespół to pasjonaci, którzy są niezwykle zaangażowani i oddani swoim pacjentom.

Nasza specjalność

Zespółch i doświadczonych lekarzy i kosmetologów specjalizuje się w chirurgii, chirurgii naczyniowej i dermatologii. Pracujemy tylko na najnowocześniejszym sprzęcie.

Chirurgia laserowa i chirurgia naczyniowa

Nasi specjaliści za pomocą ch metod, sprawią że skutecznie i szybko pozbędziesz się niepożądanych znamion, blizn i włókniaków. Specjalizujemy się w leczeniu choroby naczyniowej – usuwamy żylaki i pajączki skórne.

Laseroterapia

Za pomocą lasera usuwamy blizny – potrądzikowe, oparzeniowe, chirurgiczne. Trwale zamykamy rozszerzone pory. Laser to również doskonała metoda na pozbycie się zmarszczek i lifting różnych partii ciała i twarzy.

Medycyna estetyczna

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej, w tej dziedzinie mamy bogate doświadczenie. Proponujemy swoim klientom pełen wachlarz usług związanych z tym działem medycyny. Zabiegi odmładzające, wypełnianie zmarszczek, przeciwdziałanie nadpotliwości, zabiegi mikrodermabrazji i lipolizy. wszystkie te zabiegi przeprowadzają doświadczeni specjaliści, w warunkach bezpiecznych przy użyciu sprzętu i preparatów najwyższej jakości.

Depilacja laserowa

Któż z nas nie marzy o gładkiej, pozbawionej niechcianego owłosienia skórze? Depilacja laserowa to doskonała metoda na całkowite pozbycie się owłosienia. Oferujemy zabiegi na każdą partię ciała i twarz.

Kosmetologia

Lea Clinic to także mniej inwazyjne zabiegi z zakresu kosmetologii. Przeprowadzane z należyta starannością, poprawią wygląd skóry, odejmą lat i poprawią samopoczucie. Idealne dla osób unikających inwazyjnych metod, ale pragnących odżywionej i idealnej cery. W naszej placówce wykonujemy peelingi, mikrodermabrazję, oxybrazję, infuzje tlenową i wiele innych zabiegów kosmetologicznych.

Coś dla Panów

Lea Clinic to miejsce przyjazne także Panom. Specjalnie dla męskiej części przygotowaliśmy ofertę, która rozwiąże wiele problemów – walczymy skutecznie z łysieniem, poprawiamy napięcie skóry i redukcję zmarszczek. W naszej placówce, każdy Pan poczucie się zaopiekowany. Gwarantujemy dyskrecję, spokój i relaks.

Konsultacje i telekonsultacje, badania USG

W naszej placówce możesz skorzystać z konsultacji z lekarzami specjalistami – chirurgiem, chirurgiem naczyniowym i dermatologiem. W  placówce posiadamy także aparaturę do przeprowadzania badań USG – dzięki temu diagnostyka jest pełna. Lea Clinic wychodzi na przeciw pacjentom, którzy z różnych powodów nie mogą pojawić się osobiście w placówce. Specjalnie dla nich uruchomiliśmy usługę telekonsultacji z możliwością wypisania recepty. Teleporady to przyszłość medycyny, a my chcemy być z naszymi pacjentami zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują.

Lea Clinic to wyjątkowe miejsce, przekonaj się, że nasza oferta jest przygotowana specjalnie z myślą o Tobie. Dołożymy wszelkich starań by zapewnić Ci komfort i spełnić Twoje oczekiwania.

Jak możemy Ci pomóc?