• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

LIKWIDACJA CIENI POD OCZAMI KRAKÓW

Sposoby likwidowania cieni pod oczami

Likwidacja cieni pod oczami Kraków

Cienie pod oczami to problem wielu osób, który w szczególności najczęściej dotyka kobiet. Nieprzespane noce, stres, zła dieta to najczęstsze powody występowania cieni pod oczami.

Niekiedy problem jest jednak nieco bardziej złożony i ma podłoże genetyczne, co oznacza, że dziedziczymy skłonność do pojawiania się cieni pod oczami. W takim przypadku nie wystarczy sama zmiana diety, dobry makijaż i zdrowy sen. Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej jest często jedynym rozwiązaniem tego problemu.

Metody usuwania cieni pod oczami

Obecnie istnieje kilka zabiegów, które pozwalają zlikwidować cienie pod oczami. Najpopularniejszą metodą jest zastosowanie lasera frakcyjnego. Likwidacja cieni pod oczami za pomocą lasera frakcyjnego rozjaśnia skórę, dzięki czemu sińce pod oczami stają się mniej widoczne.

Po zabiegu laserem pojawia się opuchlizna, która zazwyczaj znika po jednym lub dwóch dniach. Efekt po zabiegu jest najczęściej widoczny dopiero po kilku dniach, a nawet po dwóch czy trzech tygodniach. Laser frakcyjny dodatkowo spłyca głębokie zmarszczki, dlatego jest zalecany dla osób, które mają dość mocne i widoczne zmarszczki wokół oczu.

Kolejnym sposobem walki z sińcami jest przeszczep tłuszczu. Metoda ta polega na odessaniu tłuszczu z innej partii ciała np. z ud lub z brzucha i podaniu go w miejsce, gdzie jest go zbyt mało. Metoda ta budzi wiele obaw, jednak jest bardzo bezpieczna, ponieważ własny tłuszcz użyty do zabiegu nie powoduje żadnych uczuleń. Zaletą takiego zabiegu jest również to, że est on długotrwały.

Inną metodą jest podanie kwasu hialuronowego. Metoda jest prawie bezbolesna, a sam zabieg trwa około 15 minut. Likwidacja cieni pod oczami tym sposobem nie jest jednak długotrwała, tzn. że konieczne jest powtarzanie wstrzykiwania kwasu mniej więcej co rok. Oczywiście efekty u każdej pacjentki nie będą się utrzymywały przez taki sam okres czasu, gdyż jest to sprawa indywidualna.

Likwidacja cieni pod oczami nie jest łatwym zadaniem, głównie dlatego, że skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna. Wrażliwe miejsca oraz jakość skóry często powodują, że zabiegi wymagają łączenia w celu uzyskania optymalnych efektów. Lekarza zawsze przed zastosowaniem zabiegu oceni, która z metod usuwania sińców pod oczami będzie najlepsza i czy dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie różnych terapii.

Likwidacja cieni w naszej klinice w Krakowie

Szukając haseł typu „likwidacja cieni pod oczami Kraków” trafiłeś / trafiłaś na naszą stronę. To połowa sukcesu – pozostało Ci umówienie się na wizytę w celu wykonania zabiegu.

Likwidacja cieni pod oczami pozwala odzyskać komfort psychiczny, poprawia wygląd twarzy i przywraca jej blask i świeżość. Dlatego warto odwiedzić gabinet medycyny estetycznej i pozbyć się tego przykrego problemu.

Umów się na zabieg likwidowania cieni pod oczami:

  • istnieje wiele metod likwidacji cieni pod oczami,
  • przed określeniem sposobu leczenia przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja z lekarzem,
  • wybór optymalnej metody likwidacji cieni zapewnia osiągnięcie widocznej poprawy wyglądu,
  • stosowane przez nas metody są w pełni bezpieczne.
Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?