• ul. Św. Tomasza 30 lok. 3, 31-027 Kraków
  • Pn. - Pt.: 10:00 - 19:00

Regeneris osocze bogatopłytkowe

Regeneris osocze bogatopłytkowe

SPRAWDŹ OFERTĘ NA REGENERIS OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.

CZYM JEST REGENERIS®? (nazy­wany czę­sto „Wampirzym liftin­giem”)

Regeneris to spe­cjalny pro­gram bio­sty­mu­la­cji komó­rek skóry, który opiera się na uzy­ska­niu oso­cza boga­to­płyt­ko­wego z Twojej wła­snej krwi. Regeneris zawiera komórki i czyn­niki wzro­stu z Twojej krwi, które pobu­dzają skórę do rege­ne­ra­cji, dzięki czemu odzy­skuje ona mło­dzień­czą wital­ność. W efek­cie staje się ona gład­sza, bar­dziej ela­styczna i wyraź­nie młodsza.

Regeneris – jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

  • pobudzają procesy regeneracji tkanek
  • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
  • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
  • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

 

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Podawanie Regeneris ® w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki Regeneris ® to: rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, remodeling włókien kolagenowych, poprawa ukrwienia skóry, wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry, przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Inne nasze usługi:
Jak możemy Ci pomóc?