REGENERIS OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

SPRAWDŹ OFERTĘ NA REGENERIS OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.

CZYM JEST REGENERIS®? (nazy­wany czę­sto  „Wampirzym liftin­giem”)

Regeneris to spe­cjalny pro­gram bio­sty­mu­la­cji komó­rek skóry, który opiera się na uzy­ska­niu oso­cza boga­to­płyt­ko­wego z Twojej wła­snej krwi. Regeneris zawiera komórki i czyn­niki wzro­stu z Twojej krwi, które pobu­dzają skórę do rege­ne­ra­cji, dzięki czemu odzy­skuje ona mło­dzień­czą wital­ność. W efek­cie staje się ona gład­sza, bar­dziej ela­styczna i wyraź­nie młodsza.

Regeneris – jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

  • pobudzają procesy regeneracji tkanek
  • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
  • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
  • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

 

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Podawanie Regeneris ® w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji. Efekty, które możemy uzyskać, dzięki Regeneris ® to: rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, remodeling włókien kolagenowych, poprawa ukrwienia skóry, wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry, przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Co tu dużo pisać - profesjonaliści w każdym calu. Korzystałam z usług dermatologicznych i zdecydowanie polecam.
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.

Umów się na wizytę!

Skontaktuj się z nami w sprawie osocza bogatopłytkowego. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji – doradzimy i pomożemy.