Redensity II

OKOLICA OKA

Przywrócenie blasku Twoim oczom jest teraz możliwe!


 

TEOSYAL® Redensity II to preparat na bazie kwasu hialuronowego dedykowany poprawie wyglądu okolic oka i usuwaniu cieni pod oczami. Podawany śródskórnie wypełnia zapadnięte obszary działając jak higroskopijna poduszka. Dzięki innowacyjnej formule preparat nie pęcznieje bezpośrednio po podaniu, ale stopniowo i kontrolowanie pochłania wodę niwelując tym samym ryzyko powstawania nierówności i gródek. W praktyce oznacza to, że efekt będzie się optymalizował jeszcze przez kilka tygodni po zabiegu.

Bezpośrednio po podaniu spłyca zagłębienia w rejonie oczodołów. Zawarty kwas hialuronowy stymuluje również produkcję kolagenu dzięki czemu zmniejsza się zasinienie a skóra ujędrnia się w miejscu poddanym terapii. Istotny dla ochrony delikatnej okolicy oka jest fakt, że dzięki swojej konsystencji niemal zupełnie nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne co redukuje ryzyko wystąpienia obrzęku w tej okolicy.

Dzięki kompozycji składników preparat działa kompleksowo; pobudza procesy regeneracyjne skóry, działa nawilżająco i antyoksydacyjnie. Teosyal Redensity II zawiera w sobie:

Kwas hialuronowy – wypełnia okolicę oczodołu oraz przykrywa cienie pod oczami, nawilża skórę od wewnątrz

Antyoksydanty – dezaktywują wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się tkanek

Aminokwasy – stymulują produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny w skórze

 

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza co zapewnia bezpieczeństwo i precyzję podania preparatu. TEOSYAL® Redensity II zawiera w swoim składzie lidokainę, która działa znieczulająco. Zabieg jest bezbolesny, może być wykonany w dodatkowym znieczuleniu miejscowym kremem Emla.

 

Efekty:

Bezpośrednio po zabiegu możliwe są zaczerwienienia w miejscu iniekcji, lekki obrzęk, zasinienie skóry pod oczami ze względu na silne unaczynienie obszaru poddawanemu zabiegowi. Reakcje ustępują samoistnie w przeciągu kilku dni.

Efekt finalny to wygładzona i rozświetlona skóra pod oczami, poprawa konturu oka oraz widoczne ujędrnienie skóry okolicy oka. Zabieg przywraca skórze promienny, wypoczęty wygląd i naturalny koloryt. Poprawa widoczna jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się średnio przez 8-12 miesięcy co potwierdzają badania kliniczne. Należy mieć na względzie, że palenie papierosów bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.

 

Przeciwwskazania:

 • Infekcje skórne
 • Uczulenie na kwas hialuronowy
 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Tendencja do powstawania bliznowców
 • Niewyrównana cukrzyca

 

Preparat nie jest dedykowany do walki z zasinieniami o charakterze zmian pigmentacyjnych. Nie zaleca się go przy workach pod oczami i zastojach limfatycznych.

  Kontakt z nami

  (12) 222 00 19
  721 601 607

   

  ul. Św. Tomasza 30 / 3

  31-027 Kraków

   

  PN-PT 10:00-19:00

  kontakt@leaclinic.pl

  Umów się na wizytę!

  Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.