Redensity I

ZAGĘSZCZENIE I ODBUDOWA SKÓRY

Nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego łącząca w sobie techniki wypełniania i mezoterapii.


 

Formuła TEOSYAL® Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej. Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny oraz reguluje proces gojenia i odbudowy tkanek. Obecna witamina B6 to niezbędny składnik w metabolizmie komórek skóry. Z kolei minerały cynku i miedzi biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek.

Dedykowany skórze wiotkiej i pozbawionej blasku, z widocznymi drobnymi zmarszczkami. Zaleca się wykonanie 3 sesji co 3 tygodnie dla pełnej kuracji. Poprawa napięcia i rozświetlenie cecy widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 

Jak wygląda zabieg:

Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego lekarza co zapewnia bezpieczeństwo i precyzje podania preparatu. Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta. Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni.
Kompleks TEOSYAL® Redensity I zawiera w swoim składzie lidokainę – substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji.

 

Efekty:

Efekt finalny to wyraźnie wygładzone rysy twarzy i redukcja cieni. Skóra jest zagęszczona, gładsza oraz nawilżona od wewnątrz, dzięki czemu odbija światło i potęguje wrażenie wypoczętej i promiennej.

 

Przeciwskazania:

 • Infekcje skórne w okolicy poddawanej zabiegowi
 • Uczulenie na kwas hialuronowy
 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Choroba nowotworowa w fazie aktywnej
 • Poważne choroby ogólnoustrojowe (np. niewyrównana cukrzyca)

  Kontakt z nami

  (12) 222 00 19
  721 601 607

   

  ul. Św. Tomasza 30 / 3

  31-027 Kraków

   

  PN-PT 10:00-19:00

  kontakt@leaclinic.pl

  Umów się na wizytę!

  Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.