USUWANIE PIEPRZYKÓW KRAKÓW

POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMU „PIEPRZYKÓW”.

Umów się na wizytę usuwania pieprzyków w Krakowie!

Zapraszamy do kontaktu. Umów wizytę usuwania pajączków w naszej klinice medycyny estetycznej zlokalizowanej w ścisłym Centrum Krakowa.

Problem związany z pieprzykami dotyka szerokiej grupy osób. Zdarza się, że jest ich zbyt dużo, lub występują one w miejscach, w których wolelibyśmy ich nie widzieć. W takich sytuacjach usuwanie pieprzyków jest zabiegiem, dzięki któremu możemy pozbyć się problemu raz na zawsze.

Skontaktuj się z naszą kliniką medycyny estetycznej w Krakowie i umów wizytę.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!

Umów się na wizytę usuwania pieprzyków!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.