POWIĘKSZANIE UST – KRAKÓW

SKORZYSTAJ Z USŁUGI POWIĘKSZANIA UST W KRAKOWIE.

Umów się na usługę powiększania ust w Krakowie!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.
Celem zabiegu powiększenia ust jest nadanie im objętości oraz poprawa proporcji twarzy. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej na świecie. Swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza temu, że jest niemal bezinwazyjny a poprawa widoczna jest natychmiast.

Zabieg pozwala uzyskać wymarzony kontur, wielkość (w zależności od oczekiwań pacjenta zmiana może być delikatna lub znacząca), pokreślić czerwień wargową lub podnieść kąciki ust. W zależności od stanu wyjściowego pacjenta zabieg może również odmłodzić rysy twarzy. Usta wraz z wiekiem tracą swoją naturalną objętość, jędrność i kształt. Zwężają się i stają coraz mniej wyraziste. Zatarciu ulega również granica między czerwienią wargową a skórą, co skutkuje utratą ich konturu. Delikatne modelowanie może wizualnie odmłodzić całą twarz.

 

Czym wypełnia się usta?

W zabiegach wypełniania ust stosuje się preparaty na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego w postaci gęstego żelu. Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w organizmie substancja odpowiedzialna za magazynowanie wody dzięki czemu jednocześnie uzyskujemy efekt głębokiego nawilżenia.

 

Jak wygląda zabieg?

Procedurę zabiegową poprzedza zastosowanie znieczulenia miejscowego w postaci kremu. Po około 40 minutach niezbędnych do aktywowania się znieczulenia, preparat na bazie kwasu hialuronowego jest podawany w czerwień wargową lub kontur ust za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Sam zabieg wypełniania trwa około 20-30 minut.

 

Jakich efektów można oczekiwać?

Po zabiegu, jak po każdej iniekcji, może się pojawić obrzęk i drobne zasinienia, które ustępują po kilku dniach. Przez około tydzień po zabiegu usta są nieco obrzęknięte i wyglądają na większe niż będą ostatecznie. Końcowy efekt widoczny jest po około dwóch tygodniach. W zależności od zastosowanego preparatu efekt będzie utrzymywał się od 8 do 10 miesięcy. Zabieg może być wielokrotnie powtarzany.

Ostateczny efekt zabiegu to pełniejsze, większe, nawilżone usta. W zależności od ustaleń podczas wstępnej konsultacji, można oczekiwać poprawy symetrii i konturu ust.

 

Czy zabieg jest dla każdego?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, tendencja do bliznowców, aktywne infekcje np. opryszczka.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

SOB 10:00-14:00

kontakt@leaclinic.pl

Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!

Powiększanie ust w Krakowie

Umów wizytę w naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie i wykonaj zabieg powiększania ust.