OXYBRAZJA KRAKÓW

SPRAWDŹ OFERTĘ OKSYBRAZJI W NASZEJ KLINICE W KRAKOWIE.

Oxybrazja w naszej klinice:
  • nowoczesny zabieg złuszczający martwe komórki naskórka,
  • w pełni bezpieczny – może być stosowany u osób ze skórą wrażliwą,
  • gwarantuje natychmiastowe efekty – rozjaśnienie, odżywienie, poprawę jakości skóry,
  • oxybrazję najlepiej wykonać w serii 3 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19
721 601 607

Oxybrazja jest innowacyjnym zabiegiem złuszczającym martwe komórki naskórka. To rodzaj peelingu mechanicznego. Wykorzystuje czysty tlen pod zwiększonym ciśnieniem oraz silny strumień roztworu soli fizjologicznej. Brak substancji chemicznych używanych do zabiegu świadczy o jego bezpieczeństwie co sprawia, że może być wykonywana nawet u osób ze skórą wrażliwą, delikatną, skłonną do zaczerwienień i naczynkową. Dodatkowo, zabieg ten wykonywany jest metodą bezdotykową, co pozwala zachować higienę na wysokim poziomie.


Ze względu na jednoczesne działanie tlenu i soli fizjologicznej, wykazuje szereg pożądanych efektów. Tlen pozytywnie wpływa na regenerację komórek skóry oraz stymuluje włókna kolagenowe i naczynia włosowate do odbudowy. Sól fizjologiczna wykazuje z kolei działanie łagodzące dla skóry z obecnym stanem zapalnym, nawilżające i zmiękczające skórę.

Oxybrazja zalecana jest jako tzw. zabieg bankietowy, który gwarantuje natychmiastowe wygładzenie, nawilżenie, rozjaśnienie, odświeżenie i oczyszczenie skóry.

Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując serię zabiegów (min. 3) w odstępach ok. 1 tygodnia.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Umów się na wizytę oxybrazję w Krakowie!

Skorzystaj z oxybrazji wykonywanej w naszej klinice medycyny estetycznej w centrum Krakowa. Napisz lub zadzwoń i umów wizytę.