100%

WIEDZA

100%

DOŚWIADCZENIE

100%

PROFESJONALIZM

DERMATOLOGIA

100%

ELASTYCZNOŚĆ

Kliknij na wybranego lekarza, aby zobaczyć szczegóły:

Lek. med. Karolina Kozicka
Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w SU w Krakowie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach.
Uczestniczyła w kursach doszkalających z medycyny estetycznej i dermatoskopii oraz licznych konferencjach naukowych.

lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie.

dr n med Marta Janowska
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2016 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

Lek. med. Agnieszka Bronikowska
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2007 roku. W roku 2014 uzyskała dyplom specjalisty dermatologa. Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Katedrze i Klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autorka i współautorka publikacji naukowych zamieszczonych w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i zagranicznym, w tym Melanoma Research i Przegląd Dermatologiczny. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Lek. med. Agnieszka Rewera
lea-clinic-zdjęcie-(1)Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2011 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestnik licznych konferencji naukowo-szkoleniowych z dziedziny dermatologii.

lek. med. Magdalena Wawrzynkiewicz
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń w zakresie dermatoskopowej oceny zmian skórnych. Posiada certyfikaty i dyplomy z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

CHIRURGIA

Lek. med. Łukasz Bobrzyński
Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej  II stopień , starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej.

Dr n med. Piotr Major
zdjęcie Piotr MajorDr Piotr Major jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie związany jest z II Katedrą Chirurgii UJCM. Od 2010 roku odbywa specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W 2014 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych oraz prac prezentowanych podczas krajowych i zagranicznych konferencji medycznych.

Z ogromnym poświęceniem zajmuje się małoinwazyjnymi technikami chirurgicznymi oraz chirurgicznym leczeniem otyłości olbrzymiej jak również diagnostyką endoskopową przewodu pokarmowego oraz diagnostyką ultrasonograficzną.
Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz IFSO (ang. International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders).

CHIRURGIA NACZYNIOWA

Lek. med. Bogumił Koncewicz-Żyłka
Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. W 2007 uzyskał II stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej, a w 2012 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyniowej. W zakresie technik małoinwazyjnych leczenia żylaków odbył szkolenia pod kierunkiem Prof. Z. Rybaka z Wrocławia i Prof. Berhnarda Schieffera z Hannoveru. Odbył także liczne szkolenia w diagnostyce ultrasonograficznej potwierdzone certyfikatami.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

lek. Patrycja Hartwich

lek.med. Łukasz Ordynowski
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2008-2012 pracował w hiszpańskich ośrodkach medycznych. Umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobywał dzięki wielu kursom w zakresie mezoterapii igłowej, podawania wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz iniekcji toksyny botulinowej, lipolizy injekcyjnej.
lek med. Agnieszka Bronikowska

dr n med. Marta Janowska
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie.
lek. med. Magdalena Wawrzynkiewicz
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Pracuje na Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczesknik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń w zakresie dermatoskopowej oceny zmian skórnych. Posiada certyfikaty i dyplomy z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

KOSMETOLOGIA

mgr Katarzyna Kowalska
Mgr kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej. Posiada 10 letnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych  i szkoleniach.
mgr Magda Barnaś
Magister kosmetologii, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz depilacji laserowej. Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w licznych kongresach, konferencjach naukowych oraz szkoleniach.

Umów się na wizytę!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.