LIKWIDACJA ZMARSZCZEK KRAKÓW

Skuteczne likwidowanie zmarszczek w Krakowie.

Likwidacja zmarszczek w naszej klinice:
  • bardzo skuteczny zabieg likwidacji zmarszczek z użyciem botoksu,
  • pozwala szybko zniwelować oznaki starzenia skóry,
  • każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją z lekarzem,
  • zabieg trwa ok. 15-20 minut, efekty widoczne po pierwszych 7 dniach, a cały efekt utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy,
  • zabieg liwkidacji zmarszczek można powtarzać co 6-8 miesięcy.
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19
721 601 607

Obecnie jednym z największych i najbardziej popularnych dobrodziejstw medycyny estetycznej jest botox. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej pozwala zwalczyć poprzeczne zmarszczki na czole, a także te, powstałe w okolicach oczu (tzw. kurze łapki).

Wraz z upływem lat, za sprawą ciągle pracujących mięśni mimicznych, na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki i bruzdy, a skóra staje się wiotka i traci swą elastyczność. My zaś wyglądamy na bardziej zmęczonych i niezadowolonych. Toksyna botulinowa pozwala walczyć z powyższymi skutkami starzenia się i poprawia ogólny wygląd twarzy.

Jak działa toksyna botulinowa?

Botox, znany również jako jad kiełbasiany, należy do neurotoksyn wytwarzanych przez bakterie beztlenowe.

Jako naturalna, bardzo silna toksyna, hamuje uwalnianie acetylocholiny odpowiedzialnej za przekazywanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Botulina blokuje połączenia między zakończeniem  nerwu a unerwianym przez niego mięśniem, skutkiem czego jest brak skurczów w porażonym mięśniu, jego rozluźnienie, a w efekcie wygładzenie zmarszczek

Jak wygląda zabieg likwidowania zmarszczek?

Zabieg ostrzykiwania toksyną botulinową pozwala szybko zniwelować oznaki starzenia skóry poprzez skuteczną likwidację zmarszczek. Przed zabiegiem specjalista zapoznaje się z historią pacjenta, sprawdza czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Następnie, skóra twarzy jest odpowiednio odkażona, zaś lekarz prosi o wykonanie kilku ruchów mimicznych w celu zlokalizowania miejsca, w które będzie wprowadzany preparat.

Dawka substancji dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zabieg trwa ok. 15-20 minut, zaś efekty można zobaczyć już w ciągu pierwszych 7 dni i utrzymują się od 4 do 6 miesięcy. W tym czasie zmarszczki zostają wygładzone, a skóra staje się wygładzona i wypoczęta

Tuż po zabiegu likwidacji zmarszczek pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności, jednak istnieją pewne obostrzenia. Przez pierwsze dwie doby od wykonania zabiegu należy unikać wysokich skoków temperatur, wizyty w solarium i naturalnego opalania na słońcu. Warto zrezygnować ze spożywania alkoholu i wykonywania ciężkich ćwiczeń fizycznych.

Zabieg ostrzykiwania toksyną botulinową można powtarzać co 6 – 8 miesięcy, jednak nie częściej, niż co 3 miesiące. Jako jeden z najpopularniejszych zabiegów jest nieinwazyjny, szybki w wykonaniu, dając przy tym długotrwałe efekty.

Jakie są przeciwwskazania?

Jak każdy zabieg, tak i ten z użyciem botoxu ma pewne przeciwskazania co do jego wykonania. Są to:

  • ciąża i karmienie piersią
  • infekcje skórne
  • uczulenie na jakikolwiek składnik botuliny
  • zaburzenia krzepliwości krwi

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!

Umów się na likwidację zmarszczek w Krakowie!

Zapraszamy do naszej kliniki w Centrum Krakowa. Wspólnie z lekarzem specjalistą ustalone zostaną wszystkie aspekty likwidacji zmarszczek w Twoim indywidualnym przypadku.