Laser Nd: Yag

SPRAWDŹ OFERTĘ NA LASER Nd: Yag

Laser Nd:Yag emituje promienie o długości fal 1064 nm, które przenikają 4 mm pod powierzchnię skóry. Promienie są  absorbowane przez hemoglobinę zawartą w krwi. Promień lasera gwałtownie podgrzewa krew w naczynku powodując jego koagulacje  i trwałe zamknięcie naczynek. Przy skórze pokrytej siateczką naczynek, zabieg należy powtórzyć 2 – 3 razy, gdyż pojedynczy działa tylko na 10 – 20% powierzchni wybranego obszaru.


 

Czy zabieg laserem Nd:Yag  jest bolesny?

W większości przypadków zamykania naczynek, zabiegi są bezbolesne. Jedyny dyskomfort przy zamykaniu naczynek możemy poczuć w chwili strzału lasera (delikatne mrowienie, ukłucie, pieczenie).

 

Jak długo utrzymuje się efekt ?

Pełne wchłonięcie zmian po zamykaniu naczynek na nogach może trwać do 6 m-cy. W przypadku zamykania naczynek na nogach lub twarzy może być konieczne kilka zabiegów.

 

Jak należy postępować po zabiegu zamykania naczynek?

Bezpośrednio po zabiegu zamykania naczynek może wystąpić rumień, obrzęk, zasinienie  a także mogą pojawić się  drobne strupki. Dlatego od razu po zabiegu zamykania naczynek stosuje się chłodzące okłady. Należy unikać  sauny,  wysiłku fizycznego, gorących kąpieli i promieniowania słonecznego (stosować kremy z filtrem przez kilka tygodni).

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu laserem Nd:Yag?

  • ciąża i karmienie piersią,
  • infekcje skóry w miejscu zabiegu,
  • aktywna opalenizna,
  • łuszczyca, rybia łuska, bielactwo i padaczka,
  • rozrusznik serca,
  • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek),
  • zaburzenia krzepnięcia krwi

Kontakt z nami

(12) 222 00 19

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

SOB 10:00-14:00

kontakt@leaclinic.pl

Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Co tu dużo pisać - profesjonaliści w każdym calu. Korzystałam z usług dermatologicznych i zdecydowanie polecam.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!
Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!

Umów się na wizytę!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.