INFUZJA TLENOWA KRAKÓW

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEJ KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ Z KRAKOWA.

Infuzja tlenowa w dużym skrócie:
  • zbieg rozpoczyna się od wywiadu z Pacjentem i określeniu potrzeb jego skóry,
  • szerokie spektrum oddziaływania zabiegu,
  • widoczna i natychmiastowa poprawa jakości skóry,
  • usługa dzięki swojemu szybkiemu i skutecznemu działaniu stała się jedną z ulubionych wśród gwiazd i celebrytów.
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19
721 601 607

Infuzja tlenowa jest zabiegiem wykorzystującym tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania substancji aktywnej obecnej w specjalnym serum w skórę dla uzyskania określonych efektów. Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z Pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Szeroka gama substancji aktywnych ukierunkowanych na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.


Do zabiegu infuzji tlenowej, można wykorzystać produkty, w skład których wchodzi np. kwas hialuronowy, który może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wspomaga procesy regeneracji. Z kolei witamina C wykazuje działanie m.in. antyoksydacyjne, rozjaśniające przebarwienia, wygładzające skórę i uszczelniające naczynia krwionośne.

Zabieg infuzji tlenowej ze względu na swoje natychmiastowe działanie stał się bardzo popularnym wśród gwiazd światowego formatu. Jest całkowicie bezpieczny i ze względu na wykonywanie metodą bezdotykową pozwala zachować wysoką higienę.

Zapraszamy do naszej kliniki w Krakowie – kompleksowo wykonamy zabieg infuzji tlenowej.

[RICH_REVIEWS_FORM]

[RICH_REVIEWS_SHOW category=”infuzja-tlenowa-krakow”]

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Umów się na zabieg infuzji tlenowej w Krakowie!

Umów się na wizytę. Określimy potrzeby Twojej skóry i dobierzemy zabieg infuzji tlenowej, który przyniesie wymierne, od razu widoczne efekty!