FOTOODMŁADZANIE – KRAKÓW

SKORZYSTAJ Z USŁUGI FOTOODMŁADZANIA W KRAKOWIE.

Umów się na usługę fotoodmładzania w Krakowie!

Zabieg fotoodmładzania wykonywany w naszej Klinice to:
  • kompleksowy wywiad z lekarzem przed wykonaniem zabiegu,
  • dokładne omówienie przeciwwskazań,
  • zbieg IPL sprawi, że Twoja skóra stanie się bardziej jędrna i elastyczna,
  • widocznie zmniejszą się zmiany naczynkowe (np. pajączki)
  • udzielimy dokładnych porad i zaleceń do zastosowania po zabiegu.
umów się telefonicznie:
(12) 222 00 19
721 601 607

Światło IPL (Intense Pulse Light) to spójna, biegnąca w jednym kierunku wiązka światła, która pomaga zlikwidować drobne niedoskonałości skórne oraz przywraca naturalny blask cerze. Ta technologia stosowana w medycynie estetycznej jest szeroko wykorzystywana do różnego rodzaju zabiegów estetycznych. Działanie nowoczesnego systemu IPL polega na produkcji szerokiego widma fal świetlnych. Są one absorbowane przez chromofory bez uszkadzania sąsiednich tkanek.
Metoda fotoodmładzania światłem IPL skutecznie usuwa przebarwienia, zmiany naczyniowe lub rumienie. Świetnie sprawdza się również jako terapia łączona w walce z trądzikiem różowatym.

Jak wygląda zabieg fotoodmładzania?

Podczas wizyty lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, aby wykluczyć jakiekolwiek przeciwwskazania i omawia parametry zabiegu. Na 30 minut przed zabiegiem (jeśli jest taka konieczność) specjalista aplikuje krem znieczulający Emla. Ważne jest, aby pacjent założył specjalistyczne okulary, które ochronią oczy przed wiązkami światła IPL.

Jakie efekty można uzyskać?

Podczas zabiegu fotoodmładzania światło o niskiej gęstości energii rozgrzewa skórę, a przez to prowadzi do skracania i przebudowy włókien kolagenowych. Zabiegi IPL sprawiają, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, a koloryt wyrównany. Gęstość skóry ulega zwiększeniu poprzez stymulację wytwarzania kolagenu. Dodatkowo ustępują zmiany naczyniowe, takie jak pajączki i uszkodzone naczynka.

Efekty te zależą jednak od indywidualnych predyspozycji pacjenta oraz od rodzaju skóry.

Co po zabiegu?

Tuż po zabiegu z użyciem światła IPL na skórze może utrzymywać się obrzęk i suchość. Czasami występuje swędzenie i zaczerwienienie Te przykre objawy łagodzi stosowanie preparatów z panthenolem. Przez okres 30 dni od zabiegu, zaleca się używanie kremów łagodzących oraz z wysokim filtrem (SPF 50).

Dodatkowo po zabiegu należy nawilżać skórę kilka razy dziennie, nie podrażniać i nie drapać. Warto również na jakiś czas zrezygnować z makijażu i stosowania kosmetyków zawierających alkohol.

Jakie są przeciwwskazania?

Mimo, iż zabieg fotoodmładzania jest nieinwazyjny i bardzo bezpieczny nie jest wskazane, aby poddawały się mu osoby opalone lub stosujące leki powodujące zwiększoną wrażliwość na światło, w tym beta-karoten. Dodatkowo nie należy poddawać się zabiegowi w okresie ciąży i karmienia piersią. Zabiegi wykorzystujące wiązkę światła IPL nie powinny być wykonywane u osób z nowotworami skóry, łuszczycą i cukrzycą.

[/vc_row_inner]

[RICH_REVIEWS_FORM]

[RICH_REVIEWS_SHOW category=”fotoodmladzanie-krakow”]

Kontakt z nami

(12) 222 00 19
721 601 607

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

kontakt@leaclinic.pl

Umów się na wizytę!

Skontaktuj się z nami – kompleksowo doradzimy oraz wybierzemy usługę, która spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowanych lekarzy, których doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.