DERMATOSKOPIA KRAKÓW

WCZESNE WYKRYCIE CZERNIAKA ZWIĘKSZA SZANSĘ WYZDROWIENIA DO 90%.

Zachorowalność na czerniaka wzrosła w ostatnich latach w większości krajów. Czerniak jest nowotworem złośliwym wywodzącym się z komórek barwnikowych.

Podstawowym badaniem nieinwazyjnym , które wykonuje lekarz dermatolog  pozwalającym na jego rozpoznanie jest dermatoskopia. Dermatoskopia jest metodą mikroskopowego badania skóry przy pomocy aparatu – dermatoskopu.

Celem badania dermatoskopowego jest diagnostyka różnicowa zmian barwnikowych z podziałem na zmiany melanocytowe i niemelanocytowe

Wczesne rozpoznanie czerniaka przez lekarza dermatologa  i chirurgiczne usunięcie czerniaka nie tylko poprawia rokowanie, ale daje szansę wyleczenia u około 90% chorych.

W trakcie  badania dermatoskopem  lekarz dermatolog ogląda każdego pacjenta „od stóp do głów” Szczególną uwagę lekarz dermatolog zwraca  na okolice pachowe, pachwinowe, przestrzenie międzypalcowe, dłonie, stopy, paznokcie, okolicę anogenitalną oraz skórę owłosioną głowy.

Kontakt z nami

(12) 222 00 19

 

ul. Św. Tomasza 30 / 3

31-027 Kraków

 

PN-PT 10:00-19:00

SOB 10:00-14:00

kontakt@leaclinic.pl

Korzystam regularnie z kliniki przy wykonywaniu cyklicznego zabiegu. Obsługa miła, lekarze fachowi. Mogę z czystym sumieniem polecić Lea Clinic.
Jestem 2 tygodnie po zabiegu powiększania ust i wszystko jest tak jak mi obiecywano.
Jestem marudną klientką więc dziękuję za cierpliwość :)... Z kliniki jestem BARDZO zadowolona i bardzo mocno polecam.
Jestem w trakcie mezoterapii skóry głowy i jestem bardzo zadowolony na tym etapie. Oby było tak dalej to będę mógł w 100% ocenić klinikę pozytywnie!
Korzystam z konsultacji od blisko roku i efekty widoczne są gołym okiem. Fachowo, niedrogo, bardzo konkretnie - polecam.
Klinika pomogła mi pozbyć się blizn z dzieciństwa. Wielkie słowa uznania i podziękowania!

Umów się na Dermatoskopię w Krakowie!

Umów się na dermatoskopię w naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!